Адвокат у Хмельницькому

Юридичні послуги, адвокат у Хмельницькому для громадян та бізнесу, юридична допомога та захист у суді


Адвокат в Хмельницком для граждан и фирм


+380 67 208 7615

Юридична фірма надає клієнтам юридичну допомогу адвоката у Хмельницькому.

 

Юридичні послуги та адвокат у Хмельницькому

 

Юридичні послуги для фірм та громадян надають адвокати в Хмельницькому. Також юридичні послуги надають адвокати в інших містах України та за кордоном. Адвокати юридичної фірми мають великий юридичний досвід і надають юридичні послуги українським і іноземним клієнтам.

 

Послуги адвоката в Хмельницькому

 

  • Юридична консультація адвоката в Хмельницькому по законодавству України; послуги адвоката в Хмельницькому по судових справах: ведення справ в суді; послуги адвоката для іноземців в Хмельницькому; підготовка судових документів; отримання документів в Хмельницькому в органах РАЦС і з інших органах: свідоцтво, витяг, довідка, апостиль, легалізація документів в консульстві.
  • Сімейний адвокат в Хмельницькому: розірвання шлюбу (розлучення з іноземцем), міжнародне розлучення, поділ майна;
  • Оформлення прав на спадщину в Хмельницькому, спадок на нерухомість для громадян України та іноземців, адвокат по спадщині в Хмельницькому, спадкування за законом та оформлення спадщини за заповітом, оформлення спадщини за кордоном;
  • Адвокат по супроводу угод з нерухомістю в Хмельницькому, супровід адвокатом і покупка нерухомості для іноземця; адвокат по нерухомості в Хмельницькому, юридичний супровід і покупка нерухомості за кордоном;
  • Адвокат по боргах в Хмельницькому, стягнення боргів по за договорами, супровід виконавчого провадження; міжнародний комерційний арбітраж: представництво інтересів; стягнення боргів за кордоном.

Хмельницький адвокат

Хмельницькі адвокати і юристи юридичної фірми надають юридичні послуги та допомогу клієнтам в Хмельницькому, в Хмельницькій області, в Україні та за кордоном.