+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат в Луцьку, юридична фірма, консультація адвоката, юрист


Адвокат в Луцьку

Волинська область, м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 37Українська Юридична фірма Рубікон надає своїм клієнтам великий перелік адвокатських та юридичних послуг адвоката і юриста в Луцьку, адвокат у Волинській області, районних центрах області, у всіх областях України та в більш ніж 20 країнах за кордоном. Адвокати у Луцьку надають юридичні послуги адвоката українською, російською, польською та англійською мовою.

Потрібний адвокат у Луцьку?

Наші кваліфіковані луцькі адвокати нададуть Вам необхідну юридичну допомогу?

Юридичні послуги в Луцьку:

 • юридична консультація адвоката і юриста в Луцьку

 • адвокат в Луцьку, ведення судових справ в суді: сімейні, житлові, цивільні, трудові, пенсійні, господарські, адміністративні, спадкові, страхові, митні, корпоративні справи і спори та арбітраж
 • адвокат у кримінальних справах в Луцьку по захисту інтересів в суді, поліції: розбій, вбивство, тілесні ушкодження, грабіж, виготовлення і збут наркотиків, згвалтування, хабар, хуліганство, крадіжка, підробка документів, шахрайство, авто викрадення автомобілів, вимагання, контрабанда, незаконне виготовлення, торгівля і носіння зброї, ДТП з тяжкими наслідками і смертельними наслідками - адвокат по ДТП в Луцьку (авто юрист, авто адвокат)
 • юридичні послуги адвокат для іноземців в Луцьку (надаються англійською мовою)

 • нотаріус в Луцьку, нотаріальні послуги, угоди і документи

 • оформлення спадщини в Луцьку на будинок, квартиру, автомобіль, землю, бізнес
 • юридичний супровід угод з нерухомістю в Луцьку: угоди з нерухомістю, перевірка нерухомості
 • супровід і купівля нерухомості за кордоном - більше 10 країн, житлова і комерційна нерухомість

 • реєстрація фірми в Луцьку, ТОВ, ПП, підприємця, представництва іноземної компанії
 • відкриття рахунку в закордонному банку для фізичних осіб і фірм (20 країн)
 • ліквідація бізнесу і банкрутство, стягнення боргів в Луцьку з фірм і приватних осіб
 • продаж готових фірм і бізнесу за кордоном (10 країн)
 • абонентське юридичний супровід фірм і бізнесу в Луцьку

 • отримання документів в РАГС в Луцьку, архіві (свідоцтво, витяг, довідка) та інших документів, апостиль і легалізація
 • імміграція за кордон в США, Польщу, Словаччину, Іспанію, Румунію.

Юридичний захист адвоката і юриста, правова допомога в Луцьку - головний напрямок юридичних послуг компанії. Потрібні юридичні послуги в Луцьку? - телефонуйте нам!


Луцькі адвокати юридичної компанії і надають юридичну допомогу в Луцьку для громадян України та іноземців. Послуги хорошого адвоката в Луцьку дуже необхідні в наш час. Наші адвокати юридичної фірми в Луцьку надають клієнтам професійні юридичні послуги в Луцьку в різних галузях права та законодавства. Адвокати надають юридичні послуги для іноземців в Луцьку на англійській мові.

 

Юридична консультація досвідченого адвоката в Луцьку - це перше що потрібно отримати при виникненні юридичної проблеми, і це дасть можливість знайти оптимальний шлях вирішення юридичного питання. Після чого у Вас буде розуміння які послуги адвоката в Луцьку необхідні.

 

Адвокат у кримінальних справах в Луцьку здійснює захист громадян у кримінальних справах в правоохоронних органах і суді. Професійний кримінальний адвоката в Луцьку захищає права і інтереси підозрюваного, обвинуваченого, підсудного і надає допомога адвоката у кримінальних справах в Луцьку з різних видів злочинів. Авто адвокат по ДТП в Луцьку працює у справах про ДТП. Авто юрист в Луцьку ефективно захищає клієнтів у справах про адміністративні правопорушення.

 

Послуги адвоката по страхових спорах в Луцьку часто необхідні при ДТП. Послуги страхового адвоката в Луцьку по питаннями страхування надаються в сфері страхування перевезень, туризму, нерухомості і бізнесу.

 

Великим попитом користуються юридичні послуги адвоката з питань сімейного права в Луцьку, який надасть юридичні послуги з розірвання шлюбу і проведе юридичний супровід шлюборозлучного процесу - розлучення в Луцьку. Також адвокат по сімейних справах в Луцьку оформить через суд розлучення між громадянами України, з іноземцем та поділ майна. Адвокат з розлучень в Луцьку веде справи по аліментах, питань встановлення батьківства і щодо позбавлення батьківських прав. Наш сімейний адвокат в Луцьку для клієнтів надасть послугу - професійна консультація сімейного адвоката в Луцьку.

 

Юридична допомога адвоката по нерухомості в Луцьку надається з питань нерухомості та землі. Юридичний супровід угод з нерухомістю в Луцьку і питаннь житлового права є одними з найбільш актуальних. Адвокат по цивільних справах в Луцьку надає юридичні послуги по розділу майна і визнання права власності. Наші адвокати за кордоном надають клієнтам послуги з супроводу та купілі зарубіжної нерухомості за кордоном в 10 країнах. Нотаріальні послуги в Луцьку надає приватний нотаріус в Луцьку, який оформить спадщину, зареєструє фірму, оформить угоду з купівлі нерухомості.

 

Адвокат зі спадщини в Луцьку надає юридичні послуги по оформленні спадщини в Луцьку по закону і за заповітом. Оформлення спадщини в Луцьку проведе адвокат, який оформить спадщину на будинок, землю, квартиру, фірму.

 

Юрист і адвокат по реєстрація бізнесу в Луцьку надасть послуги з реєстрації фірми в Луцьку. Адвокат по реєстрації фірм в Луцьку зареєструє ТОВ, ПП, адвокат по супроводу бізнесу в Луцьку надасть послуги з юридичного супроводу бізнесу. Адвокат по ліквідації бізнесу в Луцьку закриє фірму, підприємця в загальному порядку або ліквідує через банкрутство фірми в Луцьку. Послуги ліквідації фірми в Луцьку надаються для фірм і підприємців.

 

Послуги бізнес-адвоката в Луцьку по веденню бізнесу надаються для українських і зарубіжних фірм. Адвокат з корпоративного права в Луцьку проведе реєстрацію, супровід і переоформленням фірми. Адвокат по адміністративним спорам в Луцьку надасть послуги з адміністративного права. Адвокат з господарського права в Луцьку і господарських справах працює у справах про врегулювання суперечок між фірмами. Митний адвокат в Луцьку працює з питань митного права України. Адвокат по податках в Луцьку надає послуги з оптимізації оподаткування фірм. Також ми надаємо послуги відкриття рахунку в іноземному банку і супровід з питань купівлі готового бізнесу за кордоном в 20 країнах.

 

Стягнення боргів в Луцьку з контрагентів і арбітраж з приватних осіб і фірм проведе адвокат по стягненню боргів в Луцьку і по області. Послуги адвоката по судовим спорам з банками в Луцьку затребувані з питань банківського права, депозитів, кредитних договорів.

 

Адвокат по трудовому праву в Луцьку надає юридичні послуги пов'язані з трудовими правовідносинами і послуги адвоката по пенсійному праву в Луцьку захищають права працівника. Пенсійний адвокат по пенсії в Луцьку надасть послуги в суді по перерахунку, призначенню та нарахуванню пенсії.

 

Ми надаємо послугу витребування документів в Луцьку з ЗАГС, архіву і суду: виписка, свідоцтво про народження, смерть, шлюб, довідка про відсутність судимості та рішення суду, а також надаємо послугу легалізація документів в Луцьку і ставимо апостиль в Луцьку.

 

Адвокат по імміграції за кордон в Луцьку надає імміграційну допомогу по імміграція в Польщу, США, Іспанію, Словаччину, Румунію.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія  
Франція   інші країни

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.