Адвокат у Чернігові

Юридичні послуги, адвокат у Чернігові для громадян та бізнесу, юридична допомога та захист у суді


Адвокат в Чернигове для фирм и граждан


+380 67 208 7615

Юридична фірма надає клієнтам юридичну допомогу адвоката у Чернігові.

 

Юридичні послуги та адвокат у Чернігові

 

Юридичні послуги для фірм та громадян надають адвокати в Чернігові. Також юридичні послуги надають адвокати в інших містах України та за кордоном. Адвокати юридичної фірми мають великий юридичний досвід і надають юридичні послуги українським і іноземним клієнтам.

 

Послуги адвоката в Чернігові

 

  • Юридична консультація адвоката в Чернігові по законодавству України; послуги адвоката в Чернігові по судових справах: ведення справ в суді; послуги адвоката для іноземців в Чернігові; підготовка судових документів; отримання документів в Чернігові в органах РАЦС і з інших органах: свідоцтво, витяг, довідка, апостиль, легалізація документів в консульстві.
  • Сімейний адвокат в Чернігові: розірвання шлюбу (розлучення з іноземцем), міжнародне розлучення, поділ майна;
  • Оформлення прав на спадщину в Чернігові, спадок на нерухомість для громадян України та іноземців, адвокат по спадщині в Чернігові, спадкування за законом та оформлення спадщини за заповітом, оформлення спадщини за кордоном;
  • Адвокат по супроводу угод з нерухомістю в Чернігові, супровід адвокатом і покупка нерухомості для іноземця; адвокат по нерухомості в Чернігові, юридичний супровід і покупка нерухомості за кордоном;
  • Адвокат по боргах в Чернігові, стягнення боргів по за договорами, супровід виконавчого провадження; міжнародний комерційний арбітраж: представництво інтересів; стягнення боргів за кордоном.

Чернігівський адвокат

Чернігівські адвокати і юристи юридичної фірми надають юридичні послуги та допомогу клієнтам в Чернігові, в Чернігівській області, в Україні та за кордоном.