Адвокат в Черкасах

Юридичні послуги, адвокат у Черкасах для громадян та бізнесу, юридична допомога та захист у суді


Адвокат в Черкассах для фирм и граждан


+380 67 208 7615

Юридична фірма надає клієнтам юридичну допомогу адвоката в Черкасах.

 

Юридичні послуги та адвокат в Черкасах

 

 

Юридичні послуги для фірм та громадян надають адвокати в Черкасах. Також юридичні послуги надають адвокати в інших містах України та за кордоном. Адвокати юридичної фірми мають великий юридичний досвід і надають юридичні послуги українським і іноземним клієнтам.

 

Послуги адвоката в Черкасах

 

  • Юридична консультація адвоката в Черкасах по законодавству України; послуги адвоката в Черкасах по судових справах: ведення справ в суді; послуги адвоката для іноземців в Черкасах; підготовка судових документів; отримання документів в Черкасах в органах РАЦС і з інших органах: свідоцтво, витяг, довідка, апостиль, легалізація документів в консульстві.
  • Сімейний адвокат в Черкасах: розірвання шлюбу (розлучення з іноземцем), міжнародне розлучення, поділ майна;
  • Оформлення прав на спадщину в Черкасах, спадок на нерухомість для громадян України та іноземців, адвокат по спадщині в Черкасах, спадкування за законом та оформлення спадщини за заповітом, оформлення спадщини за кордоном;
  • Адвокат по супроводу угод з нерухомістю в Черкасах, супровід адвокатом і покупка нерухомості для іноземця; адвокат по нерухомості в Черкасах, юридичний супровід і покупка нерухомості за кордоном;
  • Адвокат по боргах в Черкасах, стягнення боргів по за договорами, супровід виконавчого провадження; міжнародний комерційний арбітраж: представництво інтересів; стягнення боргів за кордоном.

Черкаський адвокат

Черкаські адвокати надають юридичні послуги та допомогу українським та іноземним клієнтам з юридичних справ різної складності в Черкасах і області, в інших регіонах України та за кордоном.