Адвокат у Севільї

Адвокат у Севільї, юридичні послуги для клієнтів у Севільї, юридична фірма у Севільї, представництво в суді у Севільї, юридичні консультації, консалтингові послуги.


Адвокат у Севільї, юридична компанія у Севільї

+34 691 49 39 61

Севілья, столиця Андалусії, Іспанія, є містом, відомим своєю багатою історією, приголомшливою архітектурою та яскравою культурою. Севілья може похвалитися потужним юридичним сектором із різноманітним колом юристів, які спеціалізуються в різних галузях.

 

Юридичні послуги та адвокат у Севільї:

 

 

Адвокати у Севільї є спеціалістами з іспанського та міжнародного права. Ці юридичні експерти добре знаються на іспанському законодавстві та мають підготовку для вирішення як внутрішніх, так і міжнародних правових питань.

 

Послуги юридичної компанії у Севільї:

 

  • Юридична консультація у Севільї для фізичних і юридичних осіб. Підготовка юридичних документів. Вирішення спорів та послуги юриста в суді. Послуги адвоката для іноземців у Севільї. Отримання сертифікатів, апостиль.

 

  • Сімейний адвокат у Севільї - Сімейне право: представництво інтересів в суді при розгляді сімейних спорів, розлучення у Севільї, розлучення іноземних громадян - міжнародне розлучення, поділ майна подружжя, встановлення батьківства. Цивільні спори в суді.
  • Адвокат з нерухомості у Севільї (житлова та комерційна нерухомість): Юридичний супровід угод з нерухомістю у Севільї, нерухомість для інвестицій, перевірка нерухомості, купівля нерухомості іноземцем у Севільї, судові спори.
  • Адвокат по спадковим справам у Севільї - Спадкове право: Оформлення спадщини у Севільї для громадян та іноземців (нерухомість, земля, рахунки, акції, бізнес), спори про спадщину в суді.

 

  • Стягнення боргів у Севільї: стягнення боргів за договорами, адвокат по стягненню боргів, арешт майна та активів, представництво інтересів. Представництво в Міжнародному комерційному арбітражному суді.

 

  • Реєстрація компаній у Севільї (Створення бізнесу): Реєстрація бізнесу у Севільї, юридичні послуги з реєстрації компаній, реєстрація компаній з іноземними засновниками, реєстрація представництва.
  • Юридичний супровід компаній у Севільї: Юридичний супровід бізнесу, захист бізнес-інтересів. Податкове право: податкове консультування та оптимізація, представництво в податкових спорах. Комерційне право, представництво інтересів у господарських спорах.

 

Різноманітність юридичної експертизи, доступної у Севільї, відображає відданість міста дотриманню принципів справедливості та наданню громадянам підтримки, необхідної їм у розв’язанні складнощів правової системи.


Клієнти з Севільї цікавляться послугами у містах Іспанії:

Мадрид
Барселона
Валенсія
Малага
Сарагоса
Мурсія