Адвокат у Малазі

Адвокат у Малазі, представництво в суді у Малазі, юридичні послуги для клієнтів у Малазі, юридична компанія у Малазі, юридичні консультації.


Адвокат у Малазі, юридична компанія у Малазі

+34 691 49 39 61

Малага, Іспанія, розташована на приголомшливому узбережжі Коста-дель-Соль, славиться своєю багатою культурною спадщиною, прекрасними пляжами та яскравим способом життя. Незалежно від того, чи є ви резидентом, емігрантом або власником бізнесу в Малазі, наявність доступу до надійних адвокатських послуг має вирішальне значення для орієнтування в складному правовому ландшафті. Адвокати у Малазі спеціалізуються в різних сферах, задовольняючи різноманітні юридичні потреби громади.

 

Юридичні послуги та адвокат у Малазі:

 

 

Іспанія, як і багато європейських країн, має правову систему, яка глибоко вкорінена в цивільному праві. Юридичні послуги у Малазі відіграють важливу роль у наданні юридичних рекомендацій, представництва та допомоги в широкому спектрі юридичних питань, гарантуючи, що окремі особи та компанії можуть діяти в межах закону.

 

Послуги юридичної компанії у Малазі:

 

  • Юридична консультація у Малазі. Підготовка юридичних документів. Вирішення конфліктів. Послуги адвоката для іноземців у Малазі. Отримання сертифікатів.

 

  • Сімейний адвокат у Малазі - Сімейне право: представництво інтересів в суді при розгляді сімейних спорів, розлучення у Малазі, міжнародне розлучення (розлучення іноземних громадян),поділ майна подружжя.
  • Адвокат з нерухомості у Малазі: нерухомість для інвестицій, юридичний супровід угод з нерухомістю у Малазі, перевірка нерухомості, купівля нерухомості іноземцем у Малазі.
  • Адвокат зі спадкових справ у Малазі - Спадкове право: Спори про спадщину в суді, Оформлення спадщини в Малазі (нерухомість, земля, рахунки, паї, бізнес).

 

  • Стягнення боргів у Малазі: Стягнення боргів за договорами, адвокат по стягненню боргів, представництво інтересів. Міжнародний комерційний арбітражний суд.

 

  • Реєстрація компаній у Малазі (реєстрація бізнесу): реєстрація бізнесу у Малазі, реєстрація компаній з іноземними засновниками.
  • Юридичний супровід компаній у Малазі: Юридичний супровід бізнесу. Комерційне право, представництво інтересів у комерційних спорах.

 

Залучення послуг адвоката у Малазі – це не лише вирішення юридичних питань, коли вони виникають. Наявність юридичного консультанта може виявитися неоціненним у запобіганні проблемам ще до їх виникнення.


Клієнти з Малагі цікавляться послугами у містах Іспанії:

Мадрид
Барселона
Валенсія
Севілья
Сарагоса
Мурсія