Англомовний адвокат в Україні

Англомовний адвокат в Україні

Англомовний адвокат - фахівець в сфері права, який досконало володіє розмовною англійською мовою і надає Legal Services in English для громадян і бізнесу, здійснює професійний юридичний захист іноземних клієнтів.

Послуги англомовного адвоката в Україні:

  • консультація англомовного адвоката англійською мовою і консультація англомовного адвоката on-line в самих різних галузях права та у справах будь-якої складності;
  • юридичний аналіз судових документів, договорів, юридичних ситуацій англомовним адвокатом;
  • складання юридичних документів для суду, контрактів на англійській мові та інших юридичних документів;
  • досудове врегулювання англомовним адвокатом;
  • врегулювання суперечок і конфліктних ситуацій;
  • представництво і захист англомовним адвокатом в суді всіх рівнів у справах різних категорій, в правоохоронних органах і перед іншими організаціями.

Criminal Lawyer in Ukraine

Послуги англомовного адвоката надаються в більшості регіонів України та за кордоном в Польщі, Туреччині, Швейцарії, Німеччині, Чехії, Франції, Великобританії та інших країнах.

Спеціалізація англомовного адвоката в Україні:

Family Lawyer in Ukraine

Англомовний адвокат компанії візьме на себе вирішення виниклих правових ситуацій, які вимагають професійного знання англійської мови і юридичної термінології англійською мовою. Професійні англомовні адвокати в Вам знайти ефективні шляхи вирішення тих чи інших юридичних ситуацій.

Real Estate Lawyer in Ukraine

Своєчасне звернення до англомовного адвоката в Україні допоможе Вам уникнути багатьох юридичних проблем. Якщо Вам необхідні послуги англомовного адвоката англійською мовою в самих різних галузях права звертайтеся до наших адвокатів.

Business Registration in Ukraine

У структурі юридичної компанії працює бюро перекладів іноземних мов та наші фахівці здійснюють також перекладів текстів понад 40 іноземних мов, а також надають послуги витребування документів, нотаріального засвідчення, консульської легалізації документів і послуги проставлення апостиля на документах.

Business Lawyer in Ukraine


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top