Захист боржників в Україні


Захист боржників в Україні

У зв'язку зі  складною економічною ситуацією, що склалася в Україні, пов'язаною зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19, в зв'язку з введенням в Україні карантину, а також у зв'зку з негативними тенденціями, повною анархією і безкарністю, які склалися за попередні роки на ринку надання населенню готівкових і безготівкових споживчих кредитів з боку фінансових компаній і банків, мільйони громадян України зіткнулися з проблемою повернення кредитних коштів, оплатою відсотків по кредитах, штрафних санкцій та інших "унікальних" платежів. Верховна Рада України, з метою допомоги своїм громадянам, які потрапили в складну фінансову ситуацію прийняла відповідні зміни в українське законодавство (Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширення короновірусні хвороби (COVID-19) ").

Адвокат по кредитах в Україні

Законом встановлено, що стосується споживчих кредитів фізичних осіб наступне: "У разі прострочення споживачем в період з 1 березня 2020 по 30 квітня 2020 виконання зобов'язань за договором про споживчий кредит (в тому числі, але не виключно, прострочення споживачем в період з 1 березня 2020 по 30 квітня 2020 виконання зобов'язання, зобов'язань по сплаті платежів) споживач звільняється від відповідальності перед кредитодавцем за такі прострочення. В тому числі, але не виключно, споживач в разі допущення такого прострочення звільняється від обов'язків платити кредитодавцю неустойку (штраф, пеню) та інші платежі, сплата яких передбачена договором про споживчий кредит за прострочення виконання (невиконання, часткове виконання) споживачем зобов'язань за таким договором. Забороняється збільшення відсотків за користування кредитом з причин, інших ніж передбачені частиною четвертою статті 1056-1 Цивільного кодексу України в період з 1 березня 2020 по 31 травня 2020 зобов'язань за договором про споживчий кредит (в тому числі, але не виключно, прострочення споживачем в період з 1 березня 2020 по 31 травня 2020 виконання зобов'язань по сплаті платежів). Норми цього пункту поширюються в тому числі на кредити, визначені частиною другою статі 3 цього Закону".

Захист від коллекторів в Україні

На практиці, вже з дати прийняття даного Закону, при зверненні в фінансові та інші кредитні компанії, позичальники почали стикатися з повною байдужістю кредиторів, з нелюдським ігноруванням і нерозумінням ситуації в країні, з абсолютним хамством і некомпетентністю співробітників фінансових компаній і банків. Так, зокрема при зверненні в кредитні організації з проханням не нараховувати відсотки, пеню та штрафні санкції, а також з проханнями провести реструктуризацію кредитних зобов'язань і укласти додаткову угоду про виплату суми заборгованості в період до скасування карантину, кредитори відмовляються йти назустріч позичальникам в категоричній формі і продовжують їх психологічно і морально схиляти до оплати грошових коштів. Такі дії є не тільки незаконними, але також як мінімум нелюдяними.

Адвокат по кримінальних справах в Україні

У даній складній для багатьох громадян ситуації наші адвокати в Україні не можуть "стояти осторонь" і дивитися на таке кредитне свавілля. Наші адвокати та юристи з питань банків і кредитів нададуть необхідну юридичну допомогу позичальникам з будь-якого регіону України, починаючи від проведення переговорів з кредиторами і закінчуючи веденням спорів по кредитах в суді, зверненням до правоохоронних органів із заявами про притягнення до кримінальної відповідальності співробітників і представників кредиторів, стягненням моральної та матеріальної шкоди.

Консультація адвоката по кредитах в Україні

В рамках напряму по кредитним спорах з кредиторами в Україні, наші юристи і адвокати нададуть клієнтам інші юридичні послуги: юридична консультація кредитного адвоката, послуги адвоката по кредитах в спорах з фінансовими компаніями і банками, отримання документа з ТПП про підтвердження форс-мажорних обставин, визнання кредитного договору недійсним (договору позики), списання або перерахунок платежів (відсотки, пеня, штрафи) за споживчим кредитом, відшкодування моральної та матеріальної шкоди позичальникові і забезпечення позовних вимог; притягнення до кримінальної відповідальності за примушування до виконання кредитних зобов'язань, взаємини з Бюро кредитних історій, списання кредитної заборгованості та інших платежів та інші послуги.


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top