Інвестиційний рахунок для покупки бізнесу в Україні

Інвестиційний рахунок для покупки компанії. Інвестиційний рахунок для покупки бізнесу в Україні. Рахунок у банку для інвестицій у бізнес та купівлю корпоративних прав в Україні.


Іноземні інвестицій у компанію, інвестиційний рахунок для покупки бізнесу в Україні

+380 67 208 7615

Інвестиційний рахунок для купівлі фірми в Україні потрібен іноземним компаніям або іноземним громадянам, які хочуть купити діючий бізнес, українську фірму або для фінансування іншого інвестиційного проекту. Інвестиційний рахунок для купівлі компанії, який відкривається в українському банку потрібен для безпечних розрахунків за бізнес який купується іноземним покупцем, а також це необхідно для того щоб уникнути проблем при оподаткуванні операції з купівлі бізнесу за участю іноземного покупця в процесі інвестування, а також це дозволяє уникнути штрафних санкцій, необхідності підтвердження законності грошей і дозволяє заощадити на податках і інших платежах.

 

Рахунок для інвестицій у бізнес - Інвестиційний рахунок для покупки бізнесу в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Рівне

 

Проведення операцій з купівлі бізнесу іноземними покупцями потрібно проводити правильно з дотриманням всіх вимог українського законодавства, оскільки неправильне проведення та оформлення угоди, а також неправильне відкриття інвестиційного рахунку для придбання бізнесу та внесення інвестицій може призвести до значних фінансових втрат, спричинити за собою притягнення до юридичної відповідальності , а також спричинити інші проблеми і негативні наслідки для бізнесу та інвестора. Наші адвокати надають юридичні послуги з відкриття рахунку для покупки бізнесу через іноземні інвестиції. Ця юридична послуга полягає в проведення юристами і адвокатами юридичної фірми юридичних консультацій, підготовку пакета документів для відкриття рахунку, супровід внесення інвестицій для купівлі компанії, подання правильно оформлених документів в банк, юридичний супровід угоди з корпоративними правами при купівлі фірм, які виступають об'єктом інвестицій:

 

 

Дуже часто іноземні фірми і іноземні клієнти хочуть придбати комерційну нерухомість, бізнес або інвестувати в комерційні об'єкти в Україні для розширення бізнесу і отримання прибутку.

 

Юридична фірма надає клієнтам додаткові послуги пов'язані з інвестуванням в бізнес і з інших питань: переклад документів в агентстві перекладів з іноземної мови, нотаріальне завірення перекладу документів, консультація адвоката по податках, купівля і переоформлення бізнесу, юридичний супровід угод з обїєктами нерухомості, відкриття інвестиційних рахунків в банку для інвестування в нерухомість, послуги нотаріуса при переоформленні права власності на нерухомість і бізнес, послуги Due Diligence та інші юридичні послуги. Ми надаємо юридичні послуги для бізнесу по супроводу угод в Україні та за кордоном.