Продаж бізнесу

Юридичний супровід купівлі та продажу підприємств та компаній. Продаж бізнесу, переоформлення компаній. Угоди з продажу-купівлі чинного бізнесу та фірм.


Купівля та продаж бізнесу, компаній та підприємств


Юридична компанія надає українським і зарубіжним клієнтам послуги з юридичного супроводу купівлі-продажу промислових підприємств і компаній в Україні і за кордоном, а також юридичний супровід з питань інвестицій в промислові комерційні об'єкти та інші супутні послуги в процесі переоформлення бізнесу на нового власника. Купівля діючого підприємства необхідна для розширення існуючого бізнесу, для початку нового бізнесу або для виходу на нові ринки. У нас є пропозиції щодо купівлі зареєстрованих і працюючих промислових підприємств з ПДВ та бізнесу з позитивною історією та репутацією, сформованої інфраструктурою, активами. Деякі наші пропозиції по промисловим підприємствам для інвестування.

 

Продаж копань, корпоративних прав - Продаж бізнесу:

 

 

Юридична компанія постійно відстежує цікаві і перспективні пропозиції з продажу готового бізнесу в Україні та за кордоном. Купівля та продаж працюючого бізнесу, найчастіше здійснюється цілком через переоформлення корпоративні права на бізнес або через продаж акцій підприємства.

 

При проведенні операцій з продажу промислових підприємств наші фахівці надаю цілий комплекс послуг для переоформлення бізнесу: консультація адвоката і бухгалтера, перевірка бізнесу, фінансування угоди і мінімізація податків, оцінка бізнесу, що продається, проведення аудиту підприємства, юридичний супровід угод, підготовка контрактів, відкриття інвестиційного рахунку для купівлі підприємства іноземною компанією, Due Diligence, послуги нотаріуса і переоформленні права власності, супровід інвестування та інвестиційний консалтинг та інші послуги.