Агробізнес

Агентство інвестицій та нерухомості. Агробізнес. Послуги з купівлі та продажу землі, сільгоспбізнесу, сільськогосподарських підприємств, тваринницьких комплексів - ферм. Супровід купівлі та продажу об'єктів агропромислового призначення.


Агробізнес, купівля та продаж землі, сільськогосподарських підприємств


Агентство нерухомості та інвестицій надає клієнтам послуги в покупці-продажу сільгоспбізнесу, сільськогосподарських підприємств, тваринницьких комплексів - ферм і інших сільськогосподарських підприємств. Ми здійснює також юридичний супровід угод в сфері агробізнесу, а також надаємо інші супутні послуги з питань супроводу транзакцій в агропромисловому комплексі.

 

Об'єкти аграрного бізнесу на продаж - агробізнес:

 

  • Агрофірми, сільськогосподарська техніка, матеріально-технічна база і будівлі, склади;
  • Ферми, тваринницькі підприємства з технікою і обладнанням, будівлі і склади;
  • інші об'єкти.

 

Додаткові послуги при супроводі угод в сфері сільського господарства і тваринництва: консультація адвоката по слідком і інвестицій, оціночні послуги, юридичний супровід угод, підготовка контрактів і інших юридичних документів, Due Diligence, відкриття інвестиційного рахунку, послуги приватного нотаріуса та переоформленні права власності, супровід інвестицій, консалтинг та інші послуги.

 

Ми зацікавлені у співпраці з власниками агропромислових підприємств і тваринницьких комплексів в Україні з питань покупки підприємств в сфері сільського господарства, покупки інших комерційних об'єктів. У нас велика база комерційних об'єктів на продаж в Україні і за кордоном.