Імміграція до Італії

Підготовка документів та імміграція до Італії, оформлення виду на проживання та громадянство Італії


Адвокати по імміграційному законодавству Італії для іноземних громадян надають юридичні послуги з імміграції до Італії та оформлення посвідки на проживання в Італії (одержання посвідки на проживання, резиденції).

 

Імміграційний адвокат та імміграція до Італії

 

Міграційне право Італії регулює юридичні питання зміни місця проживання, оформлення віз для іноземців, отримання посвідки на проживання та італійського громадянства, інші питання міграційного права. Юридичні послуги з імміграції до Італії надаються у різних містах Італії.

 

Послуги з імміграції до Італії: професійна консультація імміграційного адвоката в Італії; збір документів для імміграції, супровід під час підготовки документів; супровід із візових питань; отримання посвідки на проживання в Італії; імміграція та отримання посвідки на проживання через інвестиції, купівлю нерухомості, бізнес та з інших підстав; представництво перед державними органами з питань міграції (посольства, консульські органи, поліція та інші); оскарження рішень органів влади щодо міграції; ведення імміграційних справ у суді.