Кримінальний адвокат в Італії

Кримінальне право Італії та кримінальний адвокат в Італії для громадян та іноземців, захист у кримінальних злочинах


Кримінальне право Італії регулює відносини у суспільстві, пов'язані з скоєнням кримінальних злочинів, кримінальним покаранням скоєння кримінального правопорушення, звільненням від кримінальної відповідальності за скоєне кримінальне діяння.

 

Кримінальний адвокат в Італії у кримінальних справах

 

Захист у кримінальних справах в Італії – це складний напрямок юридичних послуг. Адвокат у кримінальних справах в Італії для ефективного юридичного захисту підзахисного повинен застосовувати передбачені італійським законом способи захисту, правильно виробити тактику ведення захисту у кримінальній справі та ефективно її реалізувати на користь клієнта. Послуги кримінального захисту за скоєні злочини надають досвідчені кримінальні адвокати у різних містах Італії.

 

Послуги адвоката у кримінальних справах в Італії: професійна консультація кримінального адвоката в Італії у кримінальній справі; вивчення матеріалів у кримінальній справі; погодження правової позиції; розробка стратегії захисту у кримінальній справі; послуги кримінального адвоката в Італії, ведення справ в органах слідства та судах, участь у судових засіданнях; оскарження, збирання доказів та підготовка документів, захист при затриманні; правова допомога учасникам кримінального процесу; представництво перед державними органами; переговори та врегулювання. 

 

Адвокат у кримінальній справі в Італії потрібен на ранній стадії кримінального провадження, для максимальної та грамотної допомоги клієнту у кримінальній справі. Спеціалізація адвокатів у кримінальних справах в Італії: злочини проти життя та здоров'я; злочини у сфері персональних даних та комп'ютерної інформації; злочини проти честі та гідності; злочини проти сім'ї; злочини проти власності; злочини у сфері інтелектуальної та промислової власності; економічні та податкові злочини; злочини у сфері праці; злочини у сфері міграції; злочини у сфері громадської безпеки; злочини, пов'язані із фальсифікацією документів; злочини проти особистих та політичних права і свободи; злочини проти громадського порядк.