Спадщина в Італії

Адвокат із спадкового права в Італії. Спадщина в Італії для громадян та іноземців на нерухомість, рахунок, бізнес. Адвокат по спадщині у Італії. Оформлення спадщини Італії.


Спадкове право Італії, спадщина в Італії на нерухомість, майно, бізнес, активи, Адвокат по спадщині у Італії


Громадянам часто потрібні послуги з оформлення спадщини в Італії після смерті родича. Адвокати по спадщині в Італії надають професійні послуги з італійського спадкового права та оформляють спадщину на нерухомість, бізнес, рахунок, авто та інші об'єкти в різних містах Італії для громадян та іноземних спадкоємців.

 

Адвокат по спадщині у Італії - Спадщина в Італії:

Рим
Мілан
Венеція
Болонья
Турин
Неаполь
Палермо

 

Об'єкти спадкування в Італії: комерційна та житлова нерухомість, земля, авто, бізнес, гроші у банку.

 

Послуги щодо оформлення спадщини в Італії: юридична консультація адвоката по спадщині в Італії; підготовка документів на оформлення спадщини; пошук спадкового майна та активів; юридичний супровід прийняття спадщини за заповітом чи законом; представництво з питань успадкування перед третіми особами, організаціями, нотаріусами, органами влади; супровід спадкування рухомого та нерухомого майна; визначення часток у спадщині; реєстрація права власності на спадщину; послуги адвоката по спадщині у суді, визначення стратегії оформлення спадщини або вирішення спадкових спорів, судове представництво зі спадкових спорів; оподаткування спадщини у Італії; врегулювання суперечок між спадкоємцям.

 

Адвокати оформляють спадщину з іноземним елементом: спадкоємець живе в Італії, а майно, що успадковується, знаходиться за кордоном і навпаки; спадкоємець проживає в Італії, а спадкодавець жив і помер в іншій країні або спадкоємець проживає в іншій країні, а померлий проживав та помер в Італії; спадкове майно перебуває у Італії та інших країнах; багато спадкоємців, що проживають у різних країнах. Після смерті спадкодавця в Італії або за межами країни активи та майно мають бути передані спадкоємцям. Спадкові адвокати в Італії надають кваліфіковану юридичну допомогу щодо прийняття спадщини.