Сімейний адвокат у Італії

Сімейне право Італії, сімейний адвокат в Італії для громадян та іноземців, послуги італійського адвоката з сімейного права та сімейних спорів у суді


Юридична допомога адвокат із сімейного права в Італії один із пріоритетних напрямків надання послуг нашими італійськими адвокатами. Юридична допомога та супровід у сімейних справах в Італії потрібна при виникненні суперечок матеріального та нематеріального характеру між подружжям та при необхідності врегулювання правовідносин у договірному порядку.

 

Сімейний адвокат в Італії з сімейного права

 

Адвокати з сімейних справ в Італії надають юридичну допомогу в багатьох містах Італії для італійських та іноземних клієнтів.

 

Послуги сімейного адвоката в Італії: юридична консультація сімейного адвоката в Італії; визначення стратегії вирішення сімейних спорів; розірвання шлюбу в Італії, розлучення через суд в Італії, розірвання шлюбу з іноземцем, міжнародне розлучення; супровід реєстрації шлюбу, збирання та підготовка документів для реєстрації шлюбу; шлюбний договір та інші угоди; представництво інтересів перед третіми особами, нотаріусом, іншими органами; представництво адвокатом із сімейних спорів у італійському суді, ведення сімейних справ у суді; поділ майна подружжя в Італії; міжнародний захист із сімейних спорів; врегулювання сімейних суперечок.

 

Адвокати з італійського сімейного права надають юридичну допомогу при виникненні сімейних суперечок з іноземним елементом (у подружжя різне громадянство або проживають у різних країнах, спільне майно нажите у шлюбі розташоване в різних країнах; барак укладено в одній країні і потім подружжя переїхало в іншу країну).