Агентство нерухомості


Агентство нерухомості

Ми надаємо клієнтам послуги на ринку комерційної нерухомості, житлової нерухомості і землі в Україні (більшість регіонів України) і за кордоном в Туреччині, Польщі, Чехії, Іспанії, Словаччини, Італії та інших країнах. Послуги у сфері житлової і комерційної нерухомості клієнтам за кордоном надають російськомовні ріелтори і адвокат.

Об'єкти інвестування:

нерухомість за кордоном

Протягом багатьох років ми налагодили ефективну співпрацю з агентствами нерухомості, будівельними компаніями, великими власниками комерційної і житлової нерухомості, адвокатами і юридичними компаніями, нотаріусами, оцінювачами, банками та іншими компаніями, які спеціалізуються на питаннях нерухомості в Україні і за кордоном.

адвокат по нерухомості

Ми працюємо з різними бюджетами в інтересах наших клієнтів, а також надаємо послуги на ринку нерухомості та інвестицій для українських та іноземних клієнтів. У нас є багато цікавих пропозицій для покупки комерційної і житлової нерухомості та інвестування в Україні та за кордоном - наші об'єкти і інвестиційні пропозиції.

юридичні послуги для бізнесу

В процесі надання послуг і проведення угод з нерухомістю та іншими інвестиційними об'єктами, наші фахівці надають клієнтам додаткові послуги в сфері нерухомості: послуги оцінки нерухомості, юридичний супровід угод з нерухомістю, надання супроводу в процесі оформлення кредитів при купівлі нерухомості, відкриття інвестиційних рахунків іноземцям та іноземному бізнесу: рахунок для купівлі житлової та комерційної нерухомості, а також рахунок для купівлі бізнесу та інших інвестиційних об'єктів на іноземця або іноземну компанію, послуги нотаріуса при оформленні нерухомості та інші професійні послуги на ринку нерухомості, Due Diligence.

англомовний адвокат


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top