Агенція комерційної і житлової нерухомості Рубікон


Агенція нерухомості

Ми надаємо клієнтам послуги на ринку комерційної нерухомості, житлової нерухомості і землі в Харкові, Києві, Одесі, інших містах України та за кордоном в Туреччині, Польщі, Чехії, Іспанії, Словаччини, Італії та інших країнах. Послуги у сфері житлової і комерційної нерухомості клієнтам надають ріелтори і адвокат за кордоном.

послуги адвоката по нерухомості

Протягом багатьох років ми налагодили ефективну співпрацю з агентствами нерухомості, будівельними компаніями, великими власниками комерційної і житлової нерухомості, адвокатами і юридичними компаніями, нотаріусами, оцінювачами, банками та іншими компаніями, які спеціалізуються на питаннях нерухомості в Україні і за кордоном.

Об'єкт нерухомості:

  • Житлова нерухомість на первинному ринку (квартири в новобудові, котеджі);
  • Житлова нерухомість на вторинному ринку: (квартири, будинки);
  • Комерційна нерухомість (готелі, офіси, офісні будівлі, промислові об'єкти і комплекси, бази, ресторани і інше);
  • Земельні ділянки (під будівництво, агрофірми і сільгосппідприємства тощо).

нотаріус по нерухомості

Ми працюємо з різними бюджетами в інтересах наших клієнтів, а також надаємо послуги на ринку нерухомості та інвестицій для українських та іноземних клієнтів. Ми маємо багато цікавих пропозицій для покупки комерційної і житлової нерухомості в Україні і за кордоном.

послуги для бізнесу

В процесі надання послуг і проведення угод з нерухомістю, наші фахівці надають клієнтам додаткові послуги в сфері нерухомості: послуги оцінки нерухомості, юридичний супровід угод з нерухомістю, надання супроводу в процесі оформлення кредитів при купівлі нерухомості, відкриття інвестиційного рахунку в банку для покупки нерухомості на іноземця або іноземну компанію, послуги нотаріуса при оформленні нерухомості та інші професійні послуги на ринку нерухомості.

англомовний адвокат


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top