Адвокат з встановлення батьківства в Україні, Києві, Харкові


Встановлення батьківства

Адвокат по встановленню батьківства - надає юридичні послуги по встановленню батьківства в суді, супровід експертиз, підготовку юридичних документів для суду і безпосереднє представництво інтересів в суді.

Послуги адвоката по встановленню батьківства:

  • консультація сімейного адвоката по питанню встановлення батьківства
  • представництво інтересів в суді по встановленню батьківства через суд
  • підготовка та направлення запитів в рамках справи щодо встановлення батьківства в установи та організації, виконання інших юридичних дій
  • сприяння в проведенні експертизи ДНК на предмет встановлення батьківства і інше.

адвокат з розлучень

Адвокат по встановленню батьківства здійснює проведення ряду заходів по встановленню батьківства в судовому порядку, проводить роботу по збору доказів для встановлення батьківства, готує ряд запитів і клопотань. Адвокати з питань встановлення батьківства в Україні та визнання батьківських прав мають досвід у встановленні батьківства в судовому порядку, і допоможуть Вам у питаннях встановлення батьківства.

стягнення аліментів через суд

Адвокат по встановленню батьківства в Україні бере участь у встановленні батьківства в судовому порядку в Україні в таких випадках: відсутність між батьками дитини зареєстрованого шлюбу; відсутність заяви батьків дитини або батька в орган РАЦС про встановлення батьківства; відсутність згоди органу опіки та піклування на встановлення батьківства за заявою батька в разі смерті матері, визнання її недієздатною, неможливості встановлення місця знаходження матері, в разі позбавлення батьківських прав; наявність відмови матері подати спільну з батьком дитини заяву в орган РАЦС про встановлення батьківства.

адвокат зі спадкового права

Судове встановлення батьківства за участю адвоката в Україні найчастіше відбувається за позовом матері дитини. Сімейним кодексом України передбачена можливість подачі заяви в суд про встановлення батьківства та іншими особами, в тому числі батьком дитини. З позовною заявою до суду про встановлення батьківства мають право також звернутися офіційні опікуни дитини або особи на утриманні яких знаходиться дитина. Також звернутися з позовом до суду про встановлення батьківства має право особисто дитина після досягнення нею повноліття.

адвокат з усиновлення

Законом не встановлено строк позовної давності у справах про встановлення батьківства. Судові справи про встановлення батьківства розглядаються судами в порядку позовного провадження. Також одночасно з позовом про встановлення батьківства може бути поданий позов про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини. Крім того необхідність встановлення батьківства дуже часто пов'язана з таким питанням, як оформлення спадщини після смерті одного з батьків.

англомовний адвокат


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top