Реєстрація компанії у США

Відкриття бізнесу та реєстрація компанії у США для американських та іноземних клієнтів.

 

Офіс компанії у США не працює.

 

Цікавлять партнери у США.


Юридична компанія надає юридичні послуги та послуги адвоката в США. Наші американські адвокати більше не надають клієнтам юридичну допомогу адвоката в СШАВи вирішили зареєструвати компанію в США? Вам потрібна юридична допомога в організації всіх процесів з реєстрації бізнесу, вивчення і збір всіх необхідних документів? Наші юристи і адвокати в США нададуть Вам всі необхідні юридичні послуги з відкриття та організації бізнесу на території США.

 

Спочатку перед реєстрацією бізнесу в США, необхідно визначитися з видами діяльності компанії, організаційно-правовою формою, яким чином буде відбуватися Ваша участь в американській компанії, що реєс рується, як і за рахунок чого буде формуватися статутний капітал компанії в США, які необхідні ліцензії та дозволи, яке буде оподаткування і з іншими питаннями.

 

Організаційно-правові форми підприємств, що реєструються в США:

 

  • Sole proprietorship - приватний підприємець (індивідуальне підприємство)
  • Partnership - партнерство
  • General Partnerships - партнерство з необмеженою відповідальністю
  • Limited Partnerships - партнерство з обмеженою відповідальністю
  • Joint Venture - спільне підприємство
  • Corporation - корпорація
  • Limited Liability Company, LLC - компанія з обмеженою відповідальністю

 

Наші адвокати та юристи допоможуть Вам зареєструвати будь-яку організаційно-правову форму бізнесу в США, яка Вас цікавить.

 

Також наші адвокати, юристи та інші фахівці, надають клієнтам додаткові послуги в США: послуги адвоката в США, імміграція в США і оформлення візи в США, юридичний супровід угод з нерухомістю, витребування документів і проставлення апостиля, оформлення довідки про відсутність судимості, послуги агенції з перекладів іноземних мов, пошук інвесторів і отриманні кредитів в США тощо.

 

Звернувшись в нашу юридичну компанію, Ви можете розраховувати на юридичну допомогу кваліфікованих фахівців - імміграційних адвокатів, які в Ваших інтересах розберуться з ситуацією, проведуть підготовку до співбесіди в консульстві, заповнять анкети, допоможуть зібрати і підготувати пакет документів для отримання візи на виїзд в США.