Реєстрація Бізнесу

Реєстрація бізнесу та підготовка документів, відкриття фірми та представництва, послуги з реєстрації фірми, бізнес-консультації, вибір оптимальної організаційної форми бізнесу, оформлення документів для реєстрації бізнесу.


Відкриття та реєстрація бізнесу, ТОВ, компанії


Створення компанії є ключовим кроком до досягнення підприємницької мрії. Однак розібратися в складнощах реєстрації бізнесу, дотримання нормативних вимог і юридичних зобов’язань може бути складним завданням. Тут послуги з реєстрації компаній відіграють вирішальну роль. Ці послуги покликані спростити процес заснування суб’єкта господарювання та надати неоціненну підтримку підприємцям і підприємствам будь-якого розміру. Послуги з реєстрації бізнесу надаються громадянам, компаніям та іноземним клієнтам.

Відкриття компанії та реєстрація бізнесу

 

Юридична допомога та послуги з реєстрації бізнесу потрібні, коли є потреба відкрити нові ринки для продукції, встановити нові ділові відносини за кордоном, вести бізнес за кордоном або іммігрувати за кордон. Послуги з реєстрації компаній охоплюють низку професійних пропозицій, спрямованих на полегшення створення, управління та відповідності законодавству суб’єктів господарювання.

 

Фахівці нашої фірми надають послуги з реєстрації міжнародних комерційних компаній, приватних фондів, міжнародних трастів, а також послуги з продажу компаній. Ми також надаємо допомогу в реєстрації іноземного бізнесу, зокрема банків і фінансових компаній, страхових і лізингових компаній, благодійних фондів тощо.

 

Юристи фірми також пропонують клієнтам додаткові послуги при реєстрації компаній: отримання документів, переклад установчих документів компанії, надання нотаріального перекладу документів, допомога в пошуку або оренді юридичної адреси для компанії, послуги нотаріуса, заміна директора та засновника, розробка контрактів, підтримка іноземних інвестицій, оптимізація оподаткування бізнесу, імміграція за кордон через бізнес, інвестиції та придбання нерухомості (ВНЖ та громадянства), вирішення міжнародних комерційних спорів.