Кримінальний адвокат

Кримінальний адвокат у кримінальних справах, злочин, захист у кримінальних правопорушеннях (справах) в суді та прокуратурі, кримінальні справи, кримінальне право і процес, докази, слідчі дії, стратегія захисту, апеляція.


Кримінальне право та процес, кримінальний адвокат


Кримінальне обвинувачення може бути неймовірно складним і стресовим досвідом. Адвокати у кримінальних справах спеціалізуються на представництві осіб, обвинувачених у скоєнні злочинів, і захисті у кримінальних справах. Їх основним обов’язком є захист прав та інтересів своїх клієнтів протягом судового процесу. Кримінальний адвокат — фахівець у галузі кримінального права та кримінального процесу, який має свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю. Адвокат може вести кримінальну справу на будь-якій стадії кримінального процесу.

 

Захист у кримінальних справах - Кримінальний адвокат

 

 

Адвокат з захисту у кримінальних справах надає експертні юридичні консультації своїм клієнтам, допомагаючи їм зрозуміти звинувачення, які їм висуваються, можливі наслідки та доступні правові варіанти. Адвокати ретельно досліджують обставини передбачуваного злочину, перевіряють докази, опитують свідків і перевіряють поліцейські звіти, щоб вибудувати сильну стратегію захисту.

 

Юридичні послуги в кримінальних справах:

 

 • Юридична консультація з кримінального права.
 • Зустрічі адвоката з підозрюваним чи підсудним.
 • Вивчення та аналіз матеріалів кримінальної справи.
 • Підготовка адвокатського запиту у кримінальній справі.
 • Отримання інформації та виписок на компанії у кримінальних справах пов'язаних із фінансовими та податковими злочинами.
 • Участь у допитах та слідчих діях.
 • Збирання доказів та інформації, що стосуються кримінальної справи.
 • Захист прав та інтересів у кримінальному провадженні, в тому числі захист від обвинувачень у вчиненні злочинів.
 • Ювенальний захист.
 • Зняття судимості.
 • Оскарження вироку суду (послуги після засудження).
 • Захист іноземців у кримінальних справах..

 

До категорій кримінальних справ належать злочини проти життя та здоров’я, злочини проти особистості, злочини проти власності, економічні та податкові злочини, злочини, пов’язані з обігом наркотиків, незаконним обігом зброї, злочини, пов’язані з інформаційною безпекою, міграційні злочини.

 

На основі свого розслідування адвокати-криміналісти розробляють стратегію захисту з урахуванням конкретної справи. Це може включати оскарження доказів, сумнів у законності обшуків чи арештів або надання алібі чи альтернативного пояснення. У багатьох випадках адвокати у кримінальних справах ведуть переговори з прокурорами, щоб досягти угод про визнання провини, які можуть призвести до зменшення звинувачень або штрафів для їхніх клієнтів.

 

Адвокати у кримінальних справах надають широкий спектр послуг, адаптованих до потреб своїх клієнтів, які можуть відрізнятися залежно від характеру та тяжкості звинувачень. Послуги адвоката у кримінальних справах відіграють важливу роль у захисті прав і свобод своїх клієнтів, від надання юридичних консультацій і розслідування справ до переговорів з прокурорами та представництва клієнтів у суді.

 

Адвокат у кримінальних справах не може розголошувати інформацію, отриману під час виконання своїх обов’язків.