Кримінальний адвокат у Туреччині

Захист у суді, кримінальний адвокат у Туреччині у кримінальних справах, захист інтересів з кримінальних злочинів у суді, прокуратурі, поліції


Туреччина, яскрава та культурно багата країна, розташована на перехресті Європи та Азії, має складну правову систему. У рамках цієї правової бази адвокати з кримінальних справ у Туреччині відіграють вирішальну роль у забезпеченні справедливості, захисті прав осіб, звинувачених у скоєнні кримінальних злочинів, та забезпеченні справедливого судового розгляду для всіх.

Кримінальне право, кримінальний адвокат у Туреччині

 

Професійний адвокат у кримінальних справах у Туреччині, захист у кримінальних справах в поліції, прокуратурі та суді Туреччини. Адвокати в кримінальних справах Туреччини надають юридичні послуги турецьким громадянам та іноземцям із захисту кримінального права в різних містах Туреччини.

 

Послуги адвоката у кримінальних справах у Туреччині:

 

  • Консультація адвоката з кримінальних справ;
  • Вивчення матеріалів кримінальних справ, участь у допитах, збиранні доказів, огляді протоколів;
  • Захист у кримінальних справах в турецьких судах, представництво в суді;
  • Оскарження вироків та підготовка скарг.

 

Адвокат у кримінальних справах спеціалізується на представництві осіб або організацій, яким висунуто кримінальне звинувачення. Наші адвокати з кримінальних справ у Туреччині забезпечують захист клієнтів у різних видах злочинів і захищають права та інтереси підозрюваних, підсудних, обвинувачених і потерпілих у суді, поліції та інших органах влади Туреччини. 

 

Досвідчений адвокат у кримінальних справах ретельно перевірить кожен аспект розслідування, переконавшись, що органи влади дотримуються юридичних протоколів і захистять права своїх клієнтів. Крім того, адвокати у кримінальних справах у Туреччині можуть вести переговори з прокурорами, щоб забезпечити вигідні угоди про визнання провини або вивчити альтернативи суду.

 

Адвокат у кримінальних справах Туреччини забезпечує захист у таких кримінальних злочинах: вбивство, тілесні ушкодження, хуліганство, крадіжки та пограбування, вимагання, незаконна торгівля наркотиками та зброєю, заняття проституцією та торгівля людьми, контрабанда, ДТП із тяжкими наслідками, шахрайство.

 

Якщо справа доходить до суду, адвокат у кримінальних справах стає голосом свого клієнта в залі суду. Адвокат вибудовує сильну стратегію захисту, перехресно допитують свідків, надають докази та оскаржують аргументи обвинувачення. Тільки досвідчений турецький адвокат у кримінальних справах може забезпечити професійний юридичний захист у кримінальних справах та захистити вас у разі притягнення до кримінальної відповідальності.