Імміграція до США

Послуги імміграційного адвоката та імміграція до США.

 

Офіс компанії у США не працює.

 

Цікавлять партнери у США.


Щорічно понад мільйон людей легально іммігрують в Сполучені Штати Америки. США є привабливою країною для імміграції в силу високого рівня життя, економічної і політичної стабільності. У зв'язку з цим дуже затребуваною є послуга імміграції в США, а також інші юридичні послуги на території США. Наші американські імміграційні адвокати надають юридичну допомогу адвоката з питань імміграції в США і оформлення візи в США. Існує низка програм імміграції в США і два законні способи імміграції в США.

Пряма імміграція в США:

 

 • Віза інвестора в США за програмою іммігрантів інвесторів в США передбачає проходження спрощеної процедури і потрібно інвестування в економіку США не менше 900.000 доларів США.
 • Віза нареченої в США або віза нареченого в США, як дозвіл на в'їзд практикують багато країн. Для отримання дозволу на в'їзд до американського нареченого і підтвердження серйозності намірів, необхідно спочатку максимально зафіксувати зустрічі з нареченим в країні проживання нареченої. Після в'їхавши в США по візі нареченої обов'язковою умовою є шлюб, після укладення якого дружина отримує посвідку на проживання на 2 роки. Набагато складніше процедура оформлення візи нареченої (дружини) відбувається в разі укладення шлюбу за межами США.
 • Віза за програмою возз'єднання сім'ї в США надається для членів сім'ї громадянина США або особи має посвідку на проживання в США.
 • Лотерея Green Card є щорічною і легальною. Щорічно вибирається 50 тисяч осіб з числа тих, що подали заявки в різних країнах. При розіграші лотереї не обов'язкове дотримання таких умов, як знання мови, професія, вік. Участь в лотереї абсолютно безкоштовне. Подача заявки на в даний час можлива тільки через web-сайт. Брати участь в лотереї мають право особи не молодше 18 років. Лотерея Green Card в США є одним з найпопулярніших способів імміграції в США.

Непряма імміграція в США:

 

 • Віза бізнесмена в США через статус для бізнесмена в США передбачає наявність у особи власного підприємство в країні громадянства. Як варіант, можна відкрити філію компанії в США, яка розташована в країні громадянства особи, а потім почати керівництво філією компанії в США. Віза видається на 1 рік, і якщо за цей час така американська компанія буде нормально працювати, то бізнес-візу можна продовжити на 3 роки з можливістю клопотати про отримання посвідки на проживання. Вважається, що бізнес-віза - найшвидший і надійний спосіб отримання Green Card.
 • Віза для професіоналів в США або осіб з видатними здібностями.
 • Віза для спортсменів в США надається для спортсменів.
 • Віза для релігійних діячів в США надається особам з релігійних підстав.
 • Статус біженця в США може отримати особа, якого переслідують в країні громадянства з різних мотивів, окрім кримінальних, або якщо у такої особи є обгрунтовані побоювання такого переслідування. Заява на отримання статусу біженця подається виключно на території США, з обов'язковим наданням доказів про порушення прав людини.
 • Робоча віза в США передбачає роботу в американській компанії і видається на 3 роки, після закінчення яких візу можна продовжити ще на такий же термін. Підставою для видачі робочої візи є запрошення на роботу від компанії, фірми чи приватної особи. Також варто розглянути можливість імміграції в США за програмою працевлаштування в США.
 • Студентська віза на навчання в США передбачена для проходження навчання в США.
 • Туристична віза в США.

 

Документи для імміграції в США можна оформляти перебуваючи як в США, так і поза країною. Суттєвим моментом є ретельна підготовка і вибір оптимального способу імміграції в США, правильна підготовка і оформлення документів - легалізація документів для імміграції в США, витребування повторних документів які необхідні для імміграції в разі їх втрати і псування, пошук інвестора в США, професійний переклад документів на англійську мова в бюро перекладів, візові сервіси для імміграції.