Реєстрація бізнесу за кордоном для компаній та громадян

Реєстрація бізнесу

Послуги з реєстрації бізнесу надаються громадянам і компаніям, а також іноземним клієнтам.

 

 

Наші адвокати та юристи з корпоративного права проведуть для клієнтів бізнес-консультації з відкриття бізнесу, допоможуть вибрати оптимальну організаційно-правову форму реєстрації та ведення бізнесу, підберуть види діяльності компанії відповідно до напрямів діяльності, правильно оформлять документи для реєстрації бізнесу, зареєструють компанію за кордоном , представництво іноземної компанії і філія фірми, підготують документи для формування статутного капіталу компанії, призначення керівника та інших посадових осіб, сприятимуть у відкритті банківського рахунку.

 

В рамках послуги з реєстрації бізнесу, юристи юридичної компанії надають клієнтам інші додаткові послуги при реєстрації фірм: отримання документів, оформлення документів для реєстрації компаній, переклад установчих документів компанії з іноземноъ і на іноземну мову, нотаріальний переклад документів компанії, пошук або оренда юридичної адреси фірми, послуги нотаріуса при реєстрації бізнесу, оплата реєстраційних зборів за відкриття бізнесу, переоформлення та перереєстрація компанії, зміна директора і заміна засновника компанії, розробка контрактів, супровід іноземних інвестицій, консалтинг і оптимізація оподаткування бізнесу за кордоном, засвідчення підпису на установчих документах компанії; імміграція за кордон через реєстрацію бізнесу, інвестиції і покупку нерухомості (вид на проживання і громадянство), резиденція; вирішення міжнародних комерційних суперечок.

 

Ми надаємо юридичні послуги з реєстрації бізнесу в офшорних юрисдикціях, до основних переваг яких відноситься відсутність оподаткування, гнучке законодавство, підтримка іноземного бізнесу. Реєстрація бізнесу в офшорі і низькоподаткових юрисдикціях дозволяють міжнародним компаніям легально збільшити прибутковість бізнесу. Офшорні компанії є найбільш популярним способом ведення бізнесу за кордоном.

 

Фахівці юридичної компанії надають послуги зі створення міжнародних комерційних компаній, реєстрації приватних фондів, міжнародних трастів, продажу готових компаній. Ми допомагаємо зареєструвати закордонний бізнес: банк і фінансові компанії, страхові та лізингові компанії, благодійні фонди тощо.

 

Необхідність в отриманні юридичної допомоги та юридичних послуг з відкриття бізнесу за кордоном виникає в зв'язку з необхідністю відкриття нових ринків збуту продукції, налагодження нових ділових зв'язків за кордоном, ведення бізнесу за кордоном і імміграцією за кордон. Ми надаємо юридичну допомогу в здійсненні всього комплексу заходів пов'язаних з реєстрацією бізнесу за кордоном.

Запитати у адвоката:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Go to top