Реєстрація компанії у Польщі

Підготовка документів та реєстрація компанії у Польщі для громадян, іноземців та бізнесу.


Відкриття бізнесу в Польщі, реєстрація компанії у Польщі, ТОВ

+48 515 545 99

Ви хочете зареєструвати фірму в Польщі для ведення бізнесу? Ми надаємо всі необхідні юридичні послуги з реєстрації бізнесу в Польщі.

 

Відкриття бізнесу - Реєстрація компанії у Польщі:

Варшава
Краків
Люблін
Вроцлав

 

Найбільш оптимальною формою реєстрації бізнесу в Польщі є реєстрація фірми в Польщі - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (SP. Z O. O.). ТОВ відповідає перед кредиторами лише в межах статутного фонду.

 

Ми маємо можливість надати вам послугу електронної реєстрації фірми в Польщі. Цей спосіб оформлення документів не вимагає вашої особистої присутності в Польщі, а також оплати послуг нотаріуса та реєстрації. Крім того, при оформленні документів в електронному вигляді судові витрати будуть значно нижче. Так ви зможете не просто заощадити, але і отримати компанію всього лише через кілька днів. Реєстрація Spółka z O.O в Польщі дає можливість вести підприємницьку діяльність без будь-яких обмежень на території всієї Польщі.

 

В рамках послуги з реєстрації бізнесу в Польщі, наші фахівці також надають послуги оренди віртуального офісу компанії, послуги секретаря, податкове консультування щодо польського законодавства, ведення бухгалтерського обліку, юридичний супровід діяльності компанії, оренда юридичної адреси з обробкою кореспонденції, професійні письмовий переклад документів компаній та контрактів та послуги присяжного перекладу.

 

Після того, як фірма буде зареєстрована і має виписку з КРС, члени правління ТОВ та власники можуть подавати документи для отримання службової візиТакож наші адвокати, юристи, бухгалтери та інші фахівці, надають додаткові послуги в Польщі: послуги адвоката в Польщі, бізнес-імміграція в Польщу, юридичний супровід угод з нерухомістю, витребування документів і проставлення апостиля, послуги бюро іноземних перекладів, стягнення боргів в Польщі, юридичний супровід бізнесу в Польщі та інші послуги.