Юридичне обслуговування компаній у Польщі

Супровід та юридичне обслуговування компаній у Польщі для польських та іноземних клієнтів.


Супровід адвокатом бізнесу, юридичне обслуговування компаній у Польщі

+48 515 545 99

Юридична компанія здійснює абонентське юридичне обслуговування бізнесу (аутсорсинг), юридичний супровід фірм в Польщі, що дозволяє істотно знизити витрати на утримання в штаті компанії адвокатів і юристів, витрати на податки, дозволяє залучити до надання юридичних послуг в Польщі кваліфікованих фахівців за фіксовану абонентську плату на території Польщі.

 

Супровід бізнесу - Юридичне обслуговування компаній у Польщі:

Варшава
Краків
Люблін
Вроцлав
Познань
Жешув

 

Ми здійснюємо абонентський юридичний супровід бізнесу діяльності фірм і підприємців, проводимо юридичний аудит, представляємо інтереси бізнесу перед контролюючими органами та в судах, Міжнародному комерційному арбітражі, проводимо супровід договірної діяльності і розробляємо різні юридичні документи. Юридичні послуги в для бізнесу в Польщі надаються російською, українською, польською та англійською мовами.

 

Послуги з юридичного супроводу бізнесу в Польщі:

 

  • юридичні консультації адвокатів та інших фахівців
  • підготовка юридичних висновків і нормативних матеріалів
  • правовий аналіз юридичних документів та контрактів
  • розробка юридичних документів, контрактів, запитів
  • реєстрація бізнесу в Польщі
  • юридичний супровід укладення контрактів
  • представництво інтересів
  • здійснення реєстраційних дій і внесення змін в установчі документи
  • судово-претензійна робота і інше

 

Юридичне обслуговування фірм в Польщі, юридична консультація по веденню бізнесу в Польщі, вивчення і експертиза договорів та інших документів, оцінка судової перспективи кожної конкретної справи, ведення переговорів з контрагентами і врегулювання суперечок у позасудовому порядку.

 

В рамках абонентського юридичного обслуговування бізнесу не надаються послуги представництва в судах. Ці послуги надаються на підставі окремих контрактів.

 

Також наші адвокати, юристи, бухгалтери та інші фахівці, надають додаткові послуги в Польщі: послуги адвоката у Польщі, реєстрація бізнесу в Польщі, витребування документів і проставлення апостиля, стягнення боргів в Польщі, юридичний супровід угод з нерухомістю, реєстрація та захист авторських прав в Польщі , адвокат по спадкових справах в Польщі, послуги бюро перекладів іноземних мов та інші послуги.