Посвідка на постійне проживання в Україні, оформлення

Оформлення посвідки на постійне проживання

Оформлення дозволу на проживання (вид на проживання) в Україні дає можливість іноземному громадянину вільно проживати, працювати в Україні і перетинати кордон без візи і можливе тільки при наявності відповідних підстав.

імміграція в Україну

Посвідка на постійне проживання в Україні - це документ, який підтверджує право іноземця постійно проживати в Україні. Перед оформлення постійного виду на проживання іноземець спочатку повинен отримати дозвіл на імміграцію в Україну.
 
Існує 2 категорії осіб, які мають право на оформлення ПМЖ в Україні:
 
  • особи, які можуть оформити ПМП в Україні по імміграційній квоті: необхідні Україні діячі культури і науки; висококваліфіковані фахівці необхідні Україні; інвестори які інвестували в економіку України понад 100 тис. доларів США; рідні брат, сестра, дід, баба, онук, онука громадянина України; колишні громадяни України; батьки, чоловік або дружина і неповнолітні діти особи яка отримала ПМЖ в Україні; біженці та особи отримали притулок в Україні (після проживання на території України більше 3 років);
  • особи, які можуть оформити ПМП поза імміграційної квоти: один з подружжя, який в шлюбі понад два роки з громадянином України; діти і батьки громадян України; особи які мають право на набуття громадянства України за територіальним походженням; опікуни та піклувальники громадянина України; особи, імміграція яких становить державний інтерес; зарубіжні українці, їхні діти і другий з подружжя.

оформлення запрошення для іноземця

Після оформлення ПМЖ і отримання посвідчення особа набуває статусу іммігранта, і тепер особа має право працювати офіційно без оформлення дозволу на роботу в Україні, а також особі більше не потрібно отримувати візу для в'їзду в Україну. Крім того немає обмеження по терміну перебування іноземця в Україні.
Посвідка на постійне проживання іноземцю оформляється і дійсний необмежений період часу.

оформлення тимчасової посвідки на проживання

Імміграційні послуги в Україні:

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top