Ліквідація фірми в Україні


Ліквідація фірми в Україні

Ліквідація фірм є дуже актуальною юридичною послугою. Фахівці нашої юридичної фірми надають юридичну допомогу і підтримку своїм клієнтам в разі необхідності ліквідації підприємств, ТОВ, ПП, АТ, іноземних представництв.

Банкрутство в Україні

Українським законодавством передбачено різні способи ліквідації підприємств. Дана процедура може бути здійснена за рішенням засновників, суду або в результаті банкрутства підприємства. Крім того, досить часто використовується так звана формальна ліквідація, коли відбувається переоформлення підприємства з подальшою його ліквідацією. Якщо рішення про ліквідацію підприємства прийняли засновники, то таке рішення обов'язково повинно бути опубліковано в пресі, а також в реєстрі підприємців. Після цього починається процес зняття підприємства з обліку в різних інстанціях, в тому числі - в податковій інспекції, пенсійному фонді, фонді соціального страхування. Паралельно проводиться перевірка фінансової діяльності підприємства, закривається його банківський рахунок, знищується печатка і т.д. На останньому етапі, всі зібрані документи передаються госрегестратору, який здійснює запис до спеціального реєстру, що свідчить про закриття підприємства.

Арбітражний керуючий в Україні

Офіційно ліквідувати підприємство можна не раніше, ніж через два місяці, однак практика показує, що реальні терміни - два-чотири місяці, і то в тому випадку, якщо активно займатися даним процесом. Тому допомога кваліфікованих юристів юридичної компанії, які не раз здійснювали ліквідацію підприємства за дорученням наших клієнтів, буде просто незамінною.

Адвокат в господарському суді в Україні

Юридична компанія Рубікон також надає послуги по процедурі банкрутства - закриття підприємства в разі його нездатності виконувати кредитні зобов'язання. При здійсненні процедури банкрутства, підприємства можуть вирішувати найрізноманітніші завдання: звільнятися від боргів, проводити зміну засновників або статутного капіталу, захищати свій бізнес від кредиторів.

Юридичний супровід бізнесу в Україні

Наші фахівці проконсультують Вас про проходження процедури банкрутства; представлятимуть Ваші інтереси в господарському суді; допоможуть оскаржити банкрутство підприємства, якщо виникне така необхідність.

Міжнародний комерційний арбітраж

Крім надання наданих вище послуг з ліквідації підприємств, юридична компанія завжди готова допомогти Вам реорганізувати підприємство, забезпечити повний юридичний супровід при злитті, приєднанні або перетворенні компаній, буде поруч з Вами з моменту написання заяви про ліквідацію підприємства, до отримання готових документів.


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top