Імміграція за кордон


Імміграція за кордон

Багато підприємців в останні роки вирішили перемістити бізнес за кордон, але не завжди знають як це зробити правильно. Економіки України, Росії, Білорусії, Молдови та інших пострадянських країн продовжує стагнувати. Короткострокове зростання курсу національної валюти або косметичні зміни політичного клімату не можуть вплинути в довгостроковій перспективі на зростання економіки, рівень довіри інвесторів. Багато бізнесменів вже втомилися від щоденних «пригод» у себе на Батьківщині, за довгі роки накопичили значні ресурси для створення стабільного бізнесу і все частіше замислюються про бізнес-еміграцію за кордон.

Країни для імміграції за кордон:

 

 

Ми пропонуємо юридичний супровід з питань легального переміщення активів за кордон, відкриття успішного бізнесу в європейській країні зі стабільною економікою, всебічний супровід і створення комфортних умов для бізнесу, особисто для клієнтів і їх сімей. За підтримки наших фахівців Ви можете вибрати сферу бізнесу і країну проживання.

 

Наша юридична команда має в своєму арсеналі працюють методики реєстрації та покупки бізнесу, супроводу оформлення та отримання дозвільних документів і ліцензій, сертифікатів, проводить юридичний супровід угод з комерційною і житловою нерухомістю за кордоном, здійснює відкриття банківських рахунків для громадян і фірм, надає консалтингові послуги, нотаріальні послуги, юридичні та адвокатські послуги, послуги бухгалтера, перекладацькі послуги (переклад документів, нотаріальне завірення перекладу документів). Ми здійснюємо юридичне консультування та підготовку різних юридичних документів, всебічний супровід з питань отримання посвідки на проживання і громадянства (консультація міграційного адвоката, оформлення віз - візові послуги, консульська легалізація документів та апостиль, підготовка до імміграційного інтерв'ю, відновлення повторних документів з ЗАЦС і архіву, адаптаційні послуги), здійснюємо судове представництво інтересів і надаємо інші професійні послуги.
Запитати у адвоката:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Go to top