Імміграція за кордон


Імміграція за кордон

Багато бізнесменів і громадян хочуть іммігрувати в іншу країну, але не завжди знають як правильно це зробити, правильно оформити документи для імміграції, оформити посвідку на проживання або громадянство, отримати візу.

Послуги з імміграції

 
Економіки багатьох країн стагнують, короткострокове зростання курсу національних валют та косметичні зміни політичного клімату не можуть вплинути в довгостроковій перспективі на зростання економіки та рівень довіри інвесторів. Бажання іммігрувати обумовлено різними чинниками: економічна ситуація в країні проживання, війна, рівень життя, бажання навчатися та здобути гідну освіту, необхідність роботи з гідною оплатою, наявність фінансових ресурсів для створення стабільного бізнесу за кордоном або грошей для інвестиції в нерухомість та інші активи.
 
Пропонуємо юридичний супровід з питань легального переміщення активів за кордон, відкриття успішного бізнесу в країнах зі стабільною економікою, всебічний супровід, створення комфортних умов для фірм, особисто клієнтів, їхніх сімей. За підтримки фахівців Ви можете вибрати країну проживання, що цікавить.
 
Команда має у своєму арсеналі працюючі методики реєстрації, купівлі бізнесу, оформлення та отримання дозвільних документів, ліцензій, сертифікатів, проводить супровід адвокатом угод з комерційною та житловою нерухомістю, здійснює відкриття банківських рахунків для громадян та фірм, надає консалтингові, нотаріальні, адвокатські, бухгалтерські та перекладацькі послуги (переклад документів, нотаріальне посвідчення перекладів).
 
Здійснюємо консультування та підготовку різних документів, супровід з отримання посвыдки на проживання та громадянства (консультація міграційного адвоката, оформлення візових документів для імміграції, консульська легалізація та апостиль, підготовка до імміграційного інтерв'ю, відновлення та отримання повторних документів для імміграції) представництво інтересів.
Задати питання:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Юридичні послуги за кордоном

Go to top