Імміграція до Польщі

Законна імміграція до Польщі та посвідка на проживання для іноземців.


Імміграційний адвокат з імміграції до Польщі, імміграція до Польщі

+48 515 545 99

Польща є однією з найцікавіших країн у плані імміграції, особливо для громадян СНД, тому що внаслідок низки культурних та історичних традицій Польща дуже близька до нас. Крім того Польща також є членом Європейського Союзу.

 

Послуги з імміграції у Польщі - Імміграція до Польщі:

Варшава
Краків

 

У Вас виникла необхідність чи бажання іммігрувати до Польщі, вам необхідна юридична консультація фахівця з імміграції в Польщу чи Вам необхідно уточнити інформацію за існуючими програмами і варіантами імміграції до Польщі, Ви хочете уточнити способи і порядок надання послуг з імміграції в Польщу, контактні дані фахівців з імміграції до Польщі або ж Вам цікаво партнерство з імміграції до Польщі.

 

Наші фахівці з питань імміграції в Польщу нададуть Вам сприяння і допомогу в зборі, підготовці і правильному оформленні документів для імміграції до Польщі, де б Ви територіально не знаходились. Ми надаємо нашим клієнтам юридичні послуги в Польщі.

 

Важливим з імміграції до Польщі є правильна підготовка і вибір найбільш оптимального способу імміграції в Польщу, правильне оформлення документів для імміграції до Польщі - легалізація документів та проставлення апостиля на документах для імміграції до Польщі, витребування повторних документів необхідних для імміграції до Польщі та отримання довідки про несудимість для надання в Польщу, професійний присяжний переклад документів польською мовою в агентстві перекладів іноземних мов з нотаріальним посвідченням польського перекладу документа нотаріусом, правильна підготовка та оформлення документів для подання на імміграційну візу.

 

Також наші адвокати, юристи, бухгалтери та інші фахівці, надають додаткові послуги в Польщі: послуги адвоката у Польщі, реєстрація бізнесу в Польщі, юридичний супровід угод з нерухомістю, витребування документів і проставлення апостиля, стягнення боргів в Польщі, юридичне супровождення бізнесу у Польщі, реєстрація та захист авторських прав в Польщі , адвокат по спадкових справах в Польщі, послуги бюро перекладів іноземних мов та інші послуги.