Страховий адвокат у Польщі

Страхові спори та страховий адвокат у Польщі для компаній та громадян, страхове право Польщі, страхові спори у суді.


Страхове право Польщі, Страховий адвокат у Польщі, страхові спори

+48 515 545 99

Адвокат зі страхування в Польщі надає юридичну допомогу в сфері страхового права Польщі, юридичний супровід та захист клієнтів у разі виникнення страхового випадку, а також у спорах зі страховими компаніями в досудовому порядку і через суд. Юридична допомога та послуги з питань страхового права Польщі надаються в різних містах Польщі російською, українською, польською та англійською мовами.

 

Адвокат зі страхових спорів - Страховий адвокат у Польщі:

Варшава
Краків
Люблін
Вроцлав

 

Польські страхові адвокати надають юридичні послуги з питань автострахування (страхування автотранспорту), страхування вантажів, страхування нерухомості, страхування майна, медичного страхування: юридична консультація страхового адвоката, підготовка претензій і інших документів, участь в переговорах зі страховою компанією, судове представництво по страхових спорах, стягнення страхових виплат тощо.

 

Страхування в Польщі дуже добре розвинене. Найбільш затребуваними з різних причин є медичне, авто- і страхування життя. Медичне страхування - це страхування на випадок хвороби, нещасного випадку, травми, отруєння, безпосередньої загрози життю ітд. Щоб користуватися таким страхуванням слід платити внески щомісяця.

 

Існує два види медичного страхування в Національному Фонді Здоров'я (NFZ) - обов'язкове і добровільне. Державним медичним обслуговуванням на тих же принципах можуть користуватися обидві групи застрахованих в NFZ. Державним медичним обслуговуванням можуть користуватися іноземці нарівні з громадянами, які належать до однієї з наступних груп: всі працевлаштовані в Польщі; члени сімей застрахованих, в тому числі члени сімей працевлаштованих; біженці (статус біженця повинен бути визнаний в Польщі) і іноземці, охоплені додатковим захистом і інтеграційною програмою в угоді з центром допомоги сім'ї; безробітні, зареєстровані в Центрі зайнятості. Страхуванням можуть бути охоплені також члени сімей зареєстрованого безробітного, якщо вони не застраховані; священнослужителі - внески за медичне страхування священнослужителі оплачують самі або це робить єпархіальний або чернечий орган; діти шкільного віку, в рамках опіки, яку гарантує школа, навіть якщо перебування їхніх батьків у Польщі незаконне; особи, позбавлені волі (що знаходяться у в'язниці або під арештом); особи, які перебувають на території Польщі і застраховані в державах Європейського Союзу або Шенгенської зони.

 

У Польщі, всі легально працевлаштовані особи охоплені обов'язковим медичним страхуванням. Це означає, що працівник і його сім'я (чоловік або діти, які не застраховані особисто, так як, наприклад, не працюють) можуть безкоштовно користуватися медичними послугами в державних і недержавних медичних установах, якщо вони вказані в страховці. Медичні послуги є безкоштовними в недержавних медичних установах тільки тоді, якщо даний центр або лікар підписали підписали договір з NFZ. Роботодавець зобов'язаний новому працевлаштованому працівникові надати медичне страхування. Про нового працівника роботодавець повідомляє в Управління соціального страхування (ZUS). З цією метою роботодавець заповнює спеціальні заявки (зглошенія), після чого кожен місяць платить з доходів працівника внески на медичне страхування. Членами сім'ї застрахованої особи, які нарівні з ним можуть користуватися медичними послугами на тих же підставах, можуть бути: дитина (власна дитина, дитина чоловіка, усиновлений дитина, внук, дитина, по відношенню до якого застрахована особа є юридичною опікуном або прийомним батьком) - до виконання ним 18 років або продовження навчання до 26 років; якщо ж дитина має висновок про інвалідність - без вікових обмежень; чоловік; батьки, дідусі, бабусі - якщо вони ведуть із застрахованою особою спільне господарство. Кожна людина застрахований зобов'язаний застрахувати членів своєї сім'ї, якщо вони не мають медичного страхування. Таке страхування полягає в передачі даних членів своєї сім'ї свого роботодавця. Іноземці, щр легально перебувають в Польщі, можуть користуватися державним медичним обслуговуванням, якщо застрахувалися добровільно. Умовою добровільного медичного страхування в NFZ є факт законного проживання на території Польщі. Розмір страхового внеску розраховується у відсотках від основи її вимірювання (найчастіше доходу). Кожен застрахований, незалежно від розміру його внесків, має право на однакове медичне обслуговування. Щоб отримати дані медичні послуги, слід пред'явити документ про страхування.

 

Автострахування в Польщі дуже відрізняється від правил авострахованія в інших країнах, і недотримання правил може спричинити як штраф аж до 1000 євро і позов від страхової компанії на ще більш значну суму. Власники (власники) транспортних засобів в Польщі зобов'язані купувати страховку з першого дня реєстрації автомобіля в країні і продовжувати протягом усього терміну експлуатації. Після закінчення попередньої страховки - нова відразу повинна починати діяти день в день. Знаходження автомобіля в ремонті, в гаражі взимку або Вас - у відрядженні за кордоном, - не звільняє від обов'язку застрахуватися. Відсутність нового поліса від 1 до 3 днів тягне штраф - 800 злотих, від 3 до 14 днів - 2000 злотих, а більш ніж 14 - днів вже 4000 злотих. У Польщі кожен автомобіль повинен мати обов'язкову страховку автоцивільної відповідальності - OC. Дана страховка покриває збитки, завдані Вами майну, життю і здоров'ю третіх осіб. Це - страховка для виплати компенсацій за завдані вами шкоди в тому випадку, якщо ви будете визнані винним у ДТП.