Імміграція до Туреччини

Імміграційні послуги та імміграція до Туреччини, дозвіл на проживання в Туреччині, турецьке громадянство, імміграція через бізнес та інвестиції, міграційне законодавство Туреччини, оформлення документів для імміграції до Туреччини


Легальна імміграція до Туреччини дуже затребувана, оскільки Туреччина – країна зі сприятливим кліматом, мальовничою природою, пляжами на узбережжі, високою якістю життя та соціально-економічним розвиненістю. Тому Туреччина приваблює громадян багатьох країн світу для туризму та постійного проживання (оформлення ВНЖ та турецького громадянства). Що стосується імміграції до Туреччини, пошук юридичних послуг може значно полегшити перехід і гарантувати, що всі необхідні кроки зроблені правильно.

Імміграційний адвокат та імміграція до Туреччини

 

Кваліфікований імміграційний адвокат може оцінити вашу ситуацію, надати вказівки щодо найкращих доступних для вас варіантів імміграції та відповісти на будь-які проблеми чи запитання, які у вас можуть виникнути. Вони можуть допомогти вам зрозуміти наслідки вашого вибору та допомогти прийняти обґрунтовані рішення протягом усього імміграційного процесу.

 

Законодавство Туреччини надає іноземним громадянам ряд можливостей для імміграції шляхом інвестиційної імміграції (інвестиції в економіку, купівля нерухомості, створення бізнесу).

 

Імміграція через інвестиційні програми в Туреччині:

 

 • Інвестиції в нерухомість в Туреччині: покупка житлової та комерційної нерухомості в Туреччині, з неможливістю продати цю нерухомість протягом наступних 3 років;
 • Інвестиції в бізнес в Туреччині: реєстрація компанії в Туреччині, купівля акцій компаній або частки в статутному капіталі турецької компанії;
 • Фінансові інвестиції в Туреччині: відкриття банківських депозитів в турецьких банках, купівля державних цінних паперів, фінансові інвестиції в турецькі інвестиційні фонди нерухомості або фонди венчурних інвестицій, з фінансовим вкладенням;
 • Створення нових робочих місць у Туреччині для громадян Туреччини підтверджено Міністерством праці та соціального забезпечення Туреччини.

 

Ми здійснюємо повний юридичний супровід інвестиційної міграції до Туреччини: оформлення необхідних документів, подача імміграційних документів до компетентних міграційних органів, представництво інтересів заявника в міграційних та інших державних органах, нотаріуси, повний супровід інвестиційних проектів, юридичний супровід купівлі-продажу нерухомості (представництво інтересів перед продавцями нерухомості), супровід реєстрації компанії та купівлі акцій (частки в статутному капіталі турецької компанії), супровід купівлі державних цінних паперів, супровід договорів банківського вкладу, організація та супровід створення робочих місць проекти та підтримка взаємодії з банками, компаніями, фондами чи іншими суб’єктами господарювання, які є потенційними джерелами інвестицій для подальшої міграції до Туреччини.

 

Переваги інвестиційної імміграції до Туреччини:

 

 • Отримання громадянства Туреччини (протягом 3-6 місяців) без вимоги певного терміну проживання в якості резидента Туреччини;
 • Немає вимог до знання турецької мови;
 • Відсутність військової служби в турецькій армії;
 • Відсутність вимог щодо надання підтвердження джерела інвестованого доходу;
 • Немає необхідності в співбесіді;
 • Відсутність вимог щодо надання інформації про судимості в Туреччині чи за кордоном;
 • У подальшому безвізовий в’їзд до більш ніж 115 країн, включаючи Сінгапур, Японію, Катар, Південну Корею;
 • Можливість сімейного переїзду з членами сім'ї (дружина, діти до 18 років, дитина-інвалід незалежно від віку);
 • Безкоштовне навчання в школах і можливість навчання в турецьких університетах зі стипендією;
 • Повне безкоштовне медичне обслуговування інвестора та членів його родини;
 • Окрім громадянства Туреччини, можна мати подвійне громадянство (Туреччина дозволяє подвійне громадянство).

 

Залежно від мети та тривалості вашого перебування, вам може знадобитися подавати документи на різні типи віз або дозволів на проживання. Процес подання заявки може бути трудомістким і складним, включати різні супровідні документи та відповідати певним критеріям. Імміграційні юристи можуть допомогти вам підготувати та подати необхідні документи, підвищуючи шанси на успішне подання заявки.

 

Імміграція для бізнесу та інвестицій: Туреччина надає можливості особам, які бажають інвестувати або заснувати бізнес у країні. Вивчення законодавчих вимог щодо імміграції для бізнесу та інвестицій може бути складним, включаючи різні дозволи, ліцензії та правила. Імміграційні юристи, які мають досвід бізнес-імміграції, можуть допомогти структурувати ваші інвестиції, заснувати компанію та подати заявку на необхідні дозволи та візи.

 

Імміграційні юристи володіють досвідом і знаннями турецького імміграційного законодавства та можуть надати індивідуальні поради та допомогу з урахуванням ваших конкретних обставин. З їхньою підтримкою ви можете підвищити шанси на успішну імміграційну подорож, забезпечивши плавний перехід до нового життя в Туреччині.

 

Наші партнери, юристи, агенти та інші спеціалісти в Туреччині є експертами в турецькому міграційному, комерційному, цивільному, житловому, земельному та банківському законодавстві та надають послуги клієнтам російською, турецькою, англійською та іншими іноземними мовами. Ми також надаємо юридичну підтримку та допомогу в отриманні та оформленні документів у країнах громадянства іммігрантів.