Крипто консалтинг

Юридичний крипто консалтинг та супровід проектів на базі технологій Blockchain та інших сервісів та платформ цифрового бізнесу, правовий та податковий консалтинг, супровід криптовалютних проектів та майнінг проектів.


Blockchain, юридичний крипто консалтинг

 

Послуга відсутня !

 


Криптовалюти розвиваються і постійно набирають популярність в світі. Технології Blockchain - це найшвидший напрямок розвитку цифрового бізнесу в світі. Юристи та консультанти юридичної компанії надають клієнтам послуги правового та податкового консалтингу (Crypto Consulting) для крипто-проектів, а також здійснюють супровід крипто-проектів пов'язаних з криптовалютами, технологіями блокчейна, юридичний супровід майнінг проектів (Mining) і майнер.

 

Консалтингові послуги в сфері криптовалют:

 

  • юридичні консультації з питань криптовалют, ICO, токенов (Token) та інших питань пов'язаних з криптовалютами;
  • консультації по реєстрації та ведення бізнесу, відкриття компаній і рахунків для інвестицій і ведення бізнесу в сфері цифрових активів і технологій;
  • консультації з питань інвестицій та вкладень в електронні та інші активи;
  • вирішення юридичних суперечок в сфері криптовалют, блокчейн і інвестицій;
  • придбання (інвестування), використання криптовалют і інших цифрових активів;
  • розміщення криптовалют, покупка цифрових активів, продаж активів, зберігання криптовалют в електронних гаманцях;
  • декларування, звітність, ліцензії тощо.
Інвестиції в Blockchain і інші цифрові активи мають велику рентабельність і дозволяють інвестору отримувати великий і стабільний дохід. У світі існує велика кількість криптовалют, найпопулярнішими з яких є Bitcoin, Altcoin, Litecoin, Namecoin, Ethereum, Ripple, NXT, Dash, PPCoin, Nem.
У багатьох країнах є неоднозначне ставлення до цифрових активів з боку державних, податкових і правоохоронних органів, і дуже часто приватні інвестори і компанії стикаються з проблемами при інвестиціях в ICO і криптовалюти. У разі порушення законодавства, приватні інвестори та інвестиційні компанії можуть бути притягнуті до адміністративної чи кримінальної відповідальності. Консалтинг в сфері криптовалют, в кожній конкретній юрисдикції, необхідний для ефективного і успішного ведення бізнесу при роботі з цифровими активами.
Наша юридична компанія не є організатором і не проводить ICO. Ми надаємо виключно юридичні послуги та консалтингову підтримку в сфері блокчейн-технологій і криптовалют.