Російськомовний адвокат в Туреччині, юридична фірма


Адвокат в Туреччині

+380 67 208 7615

WhatsApp / Viber / Telegram

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Юридична компанія в Туреччині надає клієнтам юридичні послуги адвоката в Туреччині, в таких містах: Стамбул, Анкара, Анталья, Кемер, Бодрум, Аланія, Ізмір, Мармарис, Фетхіє, Мерсін і інших містах. Адвокати в Туреччині надають юридичну допомогу адвоката в Туреччині турецькою, російською та англійською мовами. Наші турецькі адвокати нададуть необхідні юридичні послуги та юридичну допомогу в Туреччині. Потрібен адвокат в Туреччині?

Послуги адвоката в Туреччині:

 • консультація адвоката в Туреччині
 • адвокат в Туреччині, послуги російськомовного адвоката, представництво і захист інтересів в суді: цивільне, спадкове, страхове, комерційне, митне, корпоративне право та спори
 • адвокат з сімейного права в Туреччинірозлучення, позбавлення батьківських прав, поділ майна, усиновлення
 • адвокат у кримінальних справах в Туреччині: захист з різних видів кримінальних злочинів будь-якої складності
 • послуги адвоката для іноземців в Туреччині
 • оформлення спадщини в Туреччині на нерухомість і бізнес
 • супровід адвокатом угод з нерухомостю в Туреччині (житлова і комерційна нерухомість)
 • реєстрація бізнесу в Туреччині
 • комерційне право Туреччини, контракти, угоди, податки
 • юридичний супровід фірм в Туреччині
 • стягнення боргів в Туреччині з бізнесу і приватних осіб, арбітраж і врегулювання по боргах тощо.
 • отримання документів в Туреччині (свідоцтва, довідки, рішення суду), апостиль

Необхідна юридична допомога адвоката в Туреччині? – зателефонуйте нам!


Наші турецькі адвокати мають значний досвід юридичної роботи в різних сферах турецького законодавства і надають професійну юридичну допомогу та юридичні послуги в Туреччині. Адвокати надаю юридичні послуги для іноземців в Туреччині російською - російськомовний адвокат в Туреччині, турецькою, німецькою та англійською мовою. Слід розуміти, що послуги професійного адвоката в Туреччині - це запорука максимально ефективного захисту клієнта. Також адвокат в Туреччині проведе кваліфіковану юридичну консультацію адвоката в Туреччині. 

 

Адвокат у кримінальних справах в Туреччині здійснює захист в поліції і суді. Юридична допомога адвоката у кримінальних справах в Туреччині за різними злочинами, і тільки професійний кримінальний адвоката в Туреччині може правильно і максимально захистити Ваші інтереси у кримінальній справі.

 

Адвокат по сімейних справах в Туреччині надасть правову допомогу з питань сімейного права, проведе розірвання шлюбу - розлучення в Туреччині і супровід шлюборозлучного процесу. Адвокат з розлучень в Туреччині або сімейний адвокат в Туреччині максимально захистить інтереси клієнта. Адвокат по цивільних справах в Туреччині надасть юридичну допомогу по поділу майна і по іншим цивільних справах. Адвоката по нерухомості в Туреччині здійснює юридичний супровід угод з нерухомістю в Туреччині. Послуги страхового адвоката в Туреччині необхідні в питаннях страхового відшкодування і страхування, а також потрібні послуги адвоката по страхових спорах в Туреччині. Оформлення спадщини в Туреччині здійснює адвокат зі спадщини в Туреччині, який оформить спадщину на нерухоме майно, бізнес, рахунки в банку.

 

Адвокат по реєстрація бізнесу в Туреччині допоможе зареєструвати фірму в Туреччині. Також ми надаємо послуги з реєстрація фірм для іноземців в Туреччині, які надає адвокат по реєстрації фірм в Туреччині. Послуги юридичне супроводження фірм в Туреччині надає адвокат по супроводу бізнесу в Туреччині. Послуги бізнес-адвоката в Туреччині надаються за напрямками: адвокат з корпоративного права в Туреччині та питань супроводу та переоформлення бізнесу; адвокат з комерційного права в Туреччині та судових спорів між фірмами, митний адвокат в Туреччині працює у справах пов'язаних з митним правом. Стягнення боргів в Туреччині з фірм і приватних осіб здійснює адвокат по стягненню боргів в Туреччині через суд і в добровільному порядку. 

 

Імміграційний адвокат в Туреччині надає послуги з імміграції. Також ми здійснюємо витребування документів в Туреччині і ставимо апостиль в Туреччині на свідоцтві, довідці, рішення суду та інших документах.


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокат в Польщі

 

Адвокат в Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top