Адвокат у Одесі, юрист


Адвокат в Одесі

Юридична компанія надає юридичні послуги, послуги адвоката в Одесі через юридичний головний офіс юридичної компанії в Україні. Наші адвокати мають юридичний досвід понад 15 років і займаються різними категоріями справи. Адвокати надають юридичні послуги в інших регіонах України, і юридичні послуги та послуги адвоката за кордоном в ЧехіїПольщіТуреччиніІспанії та інших країнах.  Адвокати компанії вільно володіють російською, українською та англійською мовами.

Потрібен адвокат в Одесі?

Послуги адвоката в Одесі:

 • Юридична консультація адвоката в Одесі
 • Послуги адвоката в Одесі, судові справи: сімейні, адміністративні, страхові, господарські, трудові, митні, житлові, цивільні, спадкові, корпоративні спори, арбітраж, ведення справ в районному суді в Одесі, оскарження рішення суду - апеляція. Супровід виконавчого провадження в Одесі
 • Адвокат у кримінальних справах в Одесі: суд, поліція, прокуратура, правоохоронні органи, захист у кримінальних справах в Одесі за різними злочинів: вбивство, викрадення автотранспорту, тілесні ушкодження, підробка документів, незаконний обіг зброї і наркотики, хабар, розбій, грабіж, хуліганство , крадіжка, вимагання, шахрайство, згвалтування, контрабанда, ДТП з потерпілими і зі смертельним результатом
 • Юридичні послуги адвоката для іноземців в Одесі

 • Приватний нотаріус в Одесі і нотаріальне оформлення угод

 • Оформлення спадщини в Одесі на квартиру, будинок, землю
 • Юридичний супровід угод з нерухомістю в Одесі, супровід купівлі-продажу нерухомості

 • Реєстрація ТОВ в Одесі, реєстрація представництва іноземної компанії
 • Стягнення боргів в Одесі по за контрактом, розписці, договором позики
 • юридичний супровід фірм в Одесі

 • Імміграція в Україну і підготовка документів для виїзду за кордон. Відновлення документів в Одесі з РАЦС і інших органах: свідоцтво, витяг, довідка, апостиль та консульська легалізація

Юридична допомога та послуги адвоката в Одесі, один із пріоритетних напрямків надання юридичних послуг. Хочете скористатися юридичними послугами в Одесі? - телефонуйте зараз!


Одеські адвокати юридичної компанії професійно надають правову допомогу в Одесі для одеситів, громадян України та іноземців. Професійні юридичні послуги в Одесі та послуги хорошого адвоката в Одесі дуже затребувані, і адвокати і юристи юридичної фірми в Одесі здійснюють юридичну діяльність за різними напрямками юридичної практики. Юридична консультація досвідченого адвоката в Одесі потрібна в разі виникнення юридичного питання і дозволяє спочатку дати правильну юридичну відповідь по виниклої юридичної проблеми і напрямками її дозволу. Отримавши своєчасну юридичну консультацію, відразу можна зрозуміти які потрібні послуги адвоката в Одесі.

 

Адвокат у кримінальних справах в Одесі здійснює професійну захист в правоохоронних органах і суді підсудного, підозрюваного, обвинуваченого. Юридична допомога адвоката у кримінальних справах в Одесі виявляється у кримінальних справах різної складності: вбивство, крадіжка, підробка документів, шахрайство, викрадення автотранспорту, тілесні ушкодження, грабіж, незаконний обіг наркотичних засобів, хабар, хуліганство, вимагання, контрабанда, незаконний оборот зброї, згвалтування , розбій, ДТП з потерпілими. Професійний кримінальний адвоката в Одесі - це гарантія захисту інтересів учасників кримінального провадження.

 

Адвокат по ДТП в Одесі надає юридичні послуги у справах про ДТП. Також авто адвокат в Одесі здійснює юридичний захист у справах про адміністративні правопорушення. Авто юрист в Одесі надає послугами пов'язаними з питаннями заподіяння шкоди від ДТП, а також послуги адвоката по страхових спорах в Одесі. У питаннях страхового права і страхового відшкодування також необхідні професійні послуги страхового адвоката в Одесі.

 

Сімейний адвокат в Одесі надає юридичні послуги по сімейних справах і професійна консультація сімейного адвоката в Одесі дозволить вирішити багато питань: розірвання шлюбу, ведення шлюборозлучного процесу між громадянами України або оформлення розлучення з іноземцем, розділ майна при розлученні, аліменти, визначення порядку участі у вихованні дитини , позбавлення батьківських прав, встановлення батьківства. Адвокат по сімейних справах в Одесі проведе шлюборозлучний процес без згоди одного з подружжя і розлучення в Одесі без присутності сторін. Адвокат з розлучень в Одесі і по сімейному праву надасть юридичні послуги іноземцям за сімейним законодавством України. Професійний адвокат по сімейних справах в Одесі надасть юридичну допомогу в інтересах клієнта.

 

Юридичну допомогу і послуги з розділу рухомого і нерухомого майна, з питань визнання права власності надасть адвокат по цивільних справах в Одесі. Юридичну допомогу в сфері нерухомості та житлового права надає адвокат з нерухомості в Одесі, який також здійснює юридичний супровід угод з нерухомістю в Одесі.

 

Оформлення спадщини в Одесі здійснює професійний адвокат у спадок в Одесі, який оформить спадщину за законом і за заповітом на квартиру, будинок, землю, бізнес. Приватний нотаріус в Одесі надасть клієнтам професійні нотаріальні послуги в Одесі з питань спадщини, бізнесу і оформить угоду купівлі-продажу нерухомості.

 

Послуги бізнес-адвоката в Одесі з питань бізнесу для українських та іноземних фірм надає адвокат з корпоративного права в Одесі з питань реєстрації, покупки, перереєстрації бізнесу. Адвокат по адміністративним спорам в Одесі надає послуги з питаннями адміністративного права. Адвокат з господарського права в Одесі займається питаннями господарських судових спорів. Митний адвокат в Одесі надає послуги з питань митного законодавства. Адвокат по податках в Одесі працює з питань податкового законодавства та з оптимізації оподаткування.

 

Юрист і адвокат по реєстрація бізнесу в Одесі допоможе зареєструвати фірму в Одесі або представництво іноземної компанії в Одесі. Адвокат по реєстрації фірм в Одесі допоможе зареєструвати ТОВ для громадян України та іноземців. Адвокат по супроводу бізнесу в Одесі надає послуги юридичного супроводу фірм в Одесі. Також ми надаємо послуги ліквідації фірм в Одесі. Адвокат по ліквідації бізнесу в Одесі надає послуги ліквідації бізнесу в добровільному порядку і банкрутство фірми в Одесі.

 

Стягнення боргів в Одесі через суд з громадян і бізнесу за договорами, розписках і інших зобов'язаннях здійснює адвокат по стягненню боргів в Одесі.

 

Також надаються послуги реєстрації авторських прав в Одесі і юридичний захист інтелектуальної власності. Адвокат по захисту авторських прав в Одесі та інтелектуальної власності надасть послуги із захисту від порушення і незаконного використання об'єктів авторського права. Ми допоможемо зареєструвати торгову марку в Одесі, товарний знак і інші об'єкти інтелектуальної власності.

 

Адвокати та юристи надаю юридичні послуги для іноземців в Одесі. Ми здійснюємо юридичний переклад документів в Одесі. При здійсненні юридичного перекладу часто надається послуга - нотаріальне засвідчення перекладу документів в Одесі.

 

Ми надаємо послуги витребування документів в Одесі з ЗАГС, архіву, суду: свідоцтво з ЗАГС про народження, смерть, шлюб, виписка, архівна довідка, довідка про несудимість, рішення суду. Після отримання документів також здійснюється легалізація документів в Одесі: проставляється апостиль в Одесі або консульська легалізація.

 

Імміграційний адвокат в Одесі надає послуги іноземцям з імміграції в Україну. Імміграційні послуги в Одесі надає професійний адвокат по імміграції України. Також адвокат по імміграції за кордон в Одесі надає послуги з імміграція за кордон.

 

Адвокат по трудовому праву в Одесі надає юридичні послуги пов'язані з трудовими правовідносинами роботодавця і працівника.


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top