Адвокат у справі про вимагання в Україні

Адвокат за ст. 189 КК України – Вимагання. Здобуття протизаконної майнової вигоди через примус, вплив на волю потерпілого. Вимагання в Україні. Адвокат у кримінальних справах про вимагання грошей та майна. Адвокат у справі про вимагання в Україні.


Адвокат з вимагання в Україні, адвокат у справі про вимагання в Україні, здирництво грошей та майна

+380 67 208 7615

Адвокат з вимагання в Україні надає професійну юридичну допомогу громадянам з кримінальних злочинів, по таких справах, як вимагання грошей і майна.

 

Вимагання - Адвокат у справі про вимагання в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Одним з видів злочинів проти власності є вимагання. Вимагання - це протиправна вимога передачі чужого майна або права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами. Також є вимаганням обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, знищення або пошкодження їх майна, а також розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці.

 

Захист адвокатом з вимагання - Адвокат у справі про вимагання в Україні:

 

  • консультація адвоката з вимагання в Україні;
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи про вимагання; участь при проведенні процесуальних слідчих дій; збір доказів, інформації та документів;
  • захист інтересів у справах про вимагання в суді та правоохоронних органах; апеляція і касація;
  • послуги адвоката з вимагання для іноземців в Україні.

 

Предметом вимагання визнається майно (гроші, автомобіль, одяг тощо), право на майно (документи майнового характеру), вчинення на користь винного дій майнового характеру. Загроза при вимаганні повинна бути реальною, а не уявної і звернена в недалеке майбутнє. Загроза може бути усній, письмовій або передаватися через інших осіб і т.д. Реальність загрози полягає в тому, що винний своїми діями (словами, жестами, демонстрацією зброї) бажає, щоб у потерпілого склалося враження, що якщо він не виконає вимоги про передачу майна, то така загроза буде реалізована негайно. Злочин визнається закінченим з моменту висунення вимог здирником потерпілому, підкріплене реальною загрозою.

 

Кримінальний закон визначає кілька видів вимагання: вимагання, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, або з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна, або завдало значної шкоди потерпілому; вимагання, з'єднаної з насильством, небезпечним для життя і здоров'я особи, або заподіяло майнову шкоду у великих розмірах; вимагання, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження. За вчинення вимагання Кримінальний Кодекс України встановлює покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.