Усний переклад у Харкові та Києві


Усний переклад

Усний послідовний переклад - це максимально повна передача сенсу і змісту усного висловлювання, зробленого однією мовою за допомогою мовних навичок і вміння перекладача, з урахуванням граматичних, стилістичних та лексичних особливостей.

Види усного перекладу:

  • усний послідовний переклад - переклад здійснюється після завершення висловлювання доповідачем;
  • усний синхронний переклад - переклад здійснюється паралельно висловам доповідача.
Офіси бюро перекладів розташовані в Харкові, Києві та інших містах.
Під час усного послідовного перекладу доповідач робить логічні паузи і тим самим надає можливість перекладачеві здійснити передачу сказаного на іноземній мові.
Усний переклад використовується під час прес-конференцій, семінарів, презентацій, проведення переговорів, телефонних переговорів, забезпечення перекладу під час проведення виставок, при здійсненні монтажу і налаштування обладнання за участю іноземного фахівця, смисловий переклад письмових документів, супровід екскурсій, участь в перекладача в судових засіданнях, під час допитів та інших процесуальних дій, підписання документів у нотаріуса та інших заходів - під час цих заходів Вами може бути часто затребувана послуга щодо здійснення усного перекладу.
Наші професійні перекладачі, дипломовані фахівці з якими ми працюємо не один рік. Завдяки наявності в нашій компанії великого штату перекладачів, в разі якщо один перекладач зайнятий, ми завжди зможемо запропонувати Вам інших перекладачів з яких Ви зможете вибрати того перекладача, який Вам більше підходить і який спеціалізується на тематиці перекладу, що цікавій Вас.
Бюро перекладів надасть вам професійні послуги усного перекладача в Україні англійської, італійської, німецької, іспанської, французької, португальської, китайської і ще більше 30 іноземних мов.

Задати питання менеджеру бюро перекладів

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top