Стягнення за рішенням суду боргу, заборгованості, грошей, майна в Харкові, Києві, Україні

Стягнення за рішенням суду

Після винесення судом рішення про стягнення з особи боргу, заборгованості, про витребування або передачі майна і грошових коштів або про примусове виконання і здійсненні певних дій і з інших питань, суд видає виконавчий документ. Виконавчий документ видається за заявою особи і документ повинен бути підписаний уповноваженою посадовою особою і скріплений печаткою, а також відповідати вимогам законодавства. Якщо виконавчий документ неправильно оформлений або не відповідає вимогам законодавства України, то він може бути повернутий стягувачу для усунення помилок і приведення його у відповідність до вимог законодавства.

адвокат по стягненню боргів

За виконанням рішення суду, після отримання виконавчого листа потрібно звертатися із заявою до державного виконавця, а з 2018 року до приватного виконавця за вибором стягувача: за місцем проживання боржника, за місцем перебування боржника, за місцем роботи боржника або за місцем знаходження майна боржника.
стягнення боргів за кордоном.

міжнародний комерційний арбітраж

При подачі заяви виконавцю про виконання рішення суду оплачується авансовий внесок, який необхідний для організації та проведення виконавчих дій: при стягненні з матеріальних питань: 2% від суми стягнення, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати); при виконанні з нематеріальних питань: для фізособи - 1 мінімальна заробітна плата, для юрособи - 2 мінімальні заробітні плати. Від сплати авансового внеску, відповідно до законодавства, звільняються деякі категорії громадян, а також авансовий внесок не сплачується по деяким категоріям рішень.

стягнення боргу за рішенням іноземного суду

Виконавець зобов'язаний не пізніше наступного робочого дня винести постанову про відкриття виконавчого провадження, із зазначенням обов'язку боржника подати декларацію про своє майно і доходи, а в справах нематеріального характеру - обов'язок боржника протягом 10 робочих днів вчинити дії по виконанню рішення. На рахунки та майно боржника накладається арешт, а також за згодою стягувача боржник може продати майно і передати стягувачу кошти стягувачу в рахунок погашення боргу. Якщо немає інформації про місце проживання боржника, то виконавець може звернутися до суду для отримання рішення суду про розшук боржника або в інші органи.

стягнення боргів за кордоном

Грошові кошти, які стягуються з боржника зараховуються на рахунок виконавчої служби або приватного виконавця, після чого вони можуть бути перераховані стягувачу. При фактичному виконанні рішення виноситься постанова про закінчення виконавчого провадження та виконавче провадження закривається.

заборона на виїзд за кордон


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top