Оформлення спадщини через суд в Україні


Оформлення спадщини через суд

Спадкові відносини - досить складна структура. Нерідко вступ у спадщину можливо тільки через судові інстанціїУ практиці цивільних справ, які розглядаються судами загальної юрисдикції справ, так або інакше пов'язані зі спадкуванням майнових прав, вирішуються із завидною постійністю.

Відновлення строків на оформлення спадщини в Україні

Причин, які можуть послужити причиною звернення до суду з оформлення спадщини може бути безліч. Основна причина - відмова нотаріуса у видачі свідоцтва про право на спадщину з тих чи інших причин або неправильні нотаріальні дії. При цьому, через суд спадкоємець має право вимагати встановити факт родинних відносин; встановити фактичне прийняття спадщини при пропуску встановленого строку на вступ у спадщину; поновити строк на прийняття спадщини; визнати заповіт, договору ренти або довічного утримання недійсними; оскаржити факт батьківства (материнства); встановити факт перебування на утриманні; усунути від права на спадкування; оскаржити вже видане свідоцтво на спадщину та анулювати запис про право власності в Єдиному Держреєстрі прав на нерухоме майно; виділити подружню частку в спадковому майні; встановити інші факти, що мають юридичне значення.

Оформлення спадщини за дорученням в Україні

При цьому, деякі проблеми, які потребують втручання, беручи спадщину, прописані безпосередньо в Цивільному Кодексі України. Наприклад, такі усунення від наслідування чи визнання заповіту недійсним.

Адвокат по спадщині в Україні

Практично всі справи, пов'язані зі спадкуванням права власності і вступом в право успадкування розглядаються в судах першої інстанції, як позовної. Так і окремого провадження. У їх же юрисдикції знаходяться і справи, що розглядаються в порядку наказного провадження (наприклад, стягнення заробітної плати).

Оформлення спадщини на іноземця в Україні

Подаються такі позови, за місцем відкриття спадщини, знаходження спадкового майна або місцем проживання відповідача.


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top