Встановлення батьківства в Україні

Встановлення батьківства в Україні через суд, супроводження проведення експертизи ДНК на батьківство, визнання батьківства через суд.


Адвокат із встановлення батьківства, встановлення батьківства в Україні в суді

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Адвокат по встановленню батьківства - надає юридичні послуги по встановленню батьківства в суді, супровід експертиз, підготовку юридичних документів для суду і безпосереднє представництво інтересів в суді.

 

Встановлення батьківства в Україні через суд:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Рівне
Тернопіль

 

Адвокат із визнання батьківських прав має досвід у встановленні батьківства в судовому порядку, здійснює проведення низки заходів у суді, проводить збирання доказів для встановлення факту батьківства, готує запити, клопотання.

 

Послуги з встановлення батьківства - Встановлення батьківства в Україні:

 

  • консультація сімейного адвоката по питанню встановлення батьківства
  • представництво інтересів в суді по встановленню батьківства через суд
  • підготовка та направлення запитів в рамках справи щодо встановлення батьківства в установи та організації, виконання інших юридичних дій
  • сприяння в проведенні експертизи ДНК на предмет встановлення батьківства і інше.

 

Адвокат по встановленню батьківства в Україні бере участь у встановленні батьківства в судовому порядку в Україні в таких випадках: відсутність між батьками дитини зареєстрованого шлюбу; відсутність заяви батьків дитини або батька в орган РАЦС про встановлення батьківства; відсутність згоди органу опіки та піклування на встановлення батьківства за заявою батька в разі смерті матері, визнання її недієздатною, неможливості встановлення місця знаходження матері, в разі позбавлення батьківських прав; наявність відмови матері подати спільну з батьком дитини заяву в орган РАЦС про встановлення батьківства.

 

Судове встановлення батьківства за участю адвоката в Україні найчастіше відбувається за позовом матері дитини. Сімейним кодексом України передбачена можливість подачі заяви в суд про встановлення батьківства та іншими особами, в тому числі батьком дитини. З позовною заявою до суду про встановлення батьківства мають право також звернутися офіційні опікуни дитини або особи на утриманні яких знаходиться дитина. Також звернутися з позовом до суду про встановлення батьківства має право особисто дитина після досягнення нею повноліття.

 

Законом не встановлено строк позовної давності у справах про встановлення батьківства. Судові справи про встановлення батьківства розглядаються судами в порядку позовного провадження. Також одночасно з позовом про встановлення батьківства може бути поданий позов про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини. Крім того необхідність встановлення батьківства дуже часто пов'язана з таким питанням, як оформлення спадщини після смерті одного з батьків.