Розлучення в Україні

Розірвання шлюбу в українському суді - Судове розлучення в Україні між українськими громадянами, процес розлучення з іноземцем. Розірвання шлюбу через суд в Україні. Адвокат з розлучень в Україні. Фіктивний та недійсний шлюб. Процес розлучення.



Адвокат із розлучення між громадянами надає юридичні послуги, юридичний супровід у суді, сприяє врегулюванню цілої низки юридичних ситуацій, у тому числі у позасудовому порядку. Адвокат із розірвання шлюбу - це професіонал, який спеціалізується на сімейному праві, надає послуги у сфері сімейного права, з розлучень чи визнання шлюбу недійсним.

Адвокат по розірванню шлюбу - Розлучення в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

Ведення справ щодо розлучення в Україні - Розлучення в Україні через суд:

 

При розлученні, для мінімізації моральних і душевних страждань, які виникають у зв'язку з шлюборозлучним процесом, для мінімізації фінансових і матеріальних втрат, необхідна юридична підтримка юриста.

 

Питання при розлученні:

 

  • порядок припинення шлюбу внаслідок його розірвання;
  • порядок розірвання шлюбу органом РАЦС за відсутності дітей;
  • визнання фіктивним шлюбу;
  • розірвання шлюбу в суді за спільною позовною заявою;
  • розлучення в судовому порядку за заявою одного із подружжя;
  • право на вибір прізвища після розірвання шлюбу;
  • розлучення з іноземцем, переклад документів;
  • міжнародне розлучення;
  • процедура державної реєстрації розлучення.

 

Правовідносини між подружжям припиняються при завершенні законного шлюбу, через смерть одного з подружжя, проголошення одного з них померлим. У процесі припинення зареєстрованого шлюбу часто потрібні послуги з розлучення з іноземцями. За наявності взаємної згоди суд не з'ясовує причини, а обмежується констатацією факту припинення шлюбних відносин і вживає заходів до захисту інтересів дітей. Розлучення може розглядатися на прохання у закритому судовому засіданні. Моментом розірвання вважається набрання законної сили судового рішення.

 

Правові наслідки розлучення: тягне за собою припинення особистих та майнових правовідносин; дружині може бути повернуто дошлюбне прізвище; подружжя здійснює поділ майна; можна претендувати на аліменти. Провадження у справі відкривається на підставі позову, який подається до місцевого загального суду за місцем проживання відповідача. Якщо на утриманні позивача є малолітні чи неповнолітні діти, або позивач не може за станом здоров'я або з інших поважних причин виїхати за місцем реєстрації відповідача, позов може подаватись за зареєстрованим місцем проживання позивача. За домовленістю подружжя справа може розглядатися за місцем перебування одного з них. Позов про розлучення не може бути пред'явлений під час вагітності дружини або до досягнення дитиною 1 року або якщо цього вимагають інтереси визнаного недієздатним чоловіка. Позов за наявності вищевказаних обставин може бути пред'явлений у разі, коли один із подружжя здійснив протиправний вчинок, що має ознаки злочину, щодо іншого з подружжя чи дитини. Заява про розлучення протягом вагітності може бути подана, якщо батьківство зачатої дитини визнано іншою особою в установленому порядку шляхом подання заяви про визнання батьківства.

 

Без суду розривається шлюб у РАЦС, якщо подружжя не має спільних неповнолітніх дітей і обоє згодні. Підставою для розлучення через РАЦС є спільна заява дружини та чоловіка. Шлюб припиняється через РАЦС незалежно від наявності дітей, якщо другий чоловік: визнаний безвісно відсутнім, недієздатним, засуджений за скоєння злочину до позбавлення волі на строк від трьох років.