Адвокат у справі про розбій в Україні

Адвокат за ст. 187 КК України – Розбій. Адвокат у справі про розбій в Україні. Насильницьке розкрадання чужого майна. Розбій в Україні. Розбійний напад. Адвокат у кримінальних справах щодо розбою в Україні.


Розбійний напад, адвокат у справі про розбій в Україні, розбій зі зброєю, адвокат по розбою в Україні

+380 67 208 7615

Адвокат по розбоях здійснює захист з різних видів злочинів, які передбачені Кримінальним кодексом України, зокрема у таких справах, як розбійний напад.

 

Розбій, розбійний напад - Адвокат у справі про розбій в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Послуги адвоката по розбоях - Адвокат у справі про розбійний напад в Україні:

 

  • консультація адвоката з розбоїв
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи по розбою
  • участь при проведенні процесуальних слідчих дій при розслідуванні розбійного нападу
  • захист інтересів в суді у справах про розбійний напад
  • апеляція і касація у справах про розбої
  • збір доказів, інформації та документів
  • послуги англомовного адвоката з розбоїв

 

Одним з найбільш тяжких і небезпечних злочинів, проти власності, є розбій (ст. 187 Кримінального Кодексу України). Розбійник - той, хто займається розбоєм, нападає на людей з метою пограбування, вбивства або нанесення каліцтва. Розбій - напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства.

 

Розбій істотно відрізняється від крадіжки і грабежу, в способі скоєння злочину. При розбої відбувається напад, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я, потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства. Розбій, вважається закінченим злочином з моменту нападу, не залежно від того викрадено майно чи ні.

 

Небезпечне для життя і здоров'я потерпілого насильство - це заподіяння легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або тимчасову втрату працездатності, середньої тяжкості або тяжкого тілесного ушкодження, а також інші насильницькі дії. Психічне насильство при розбої виражається в загрозі негайного застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу (погроза вбити, завдати тяжкі ушкодження та інше).

 

Соціальна небезпека розбою настільки велика, що за вчинення розбою передбачено покарання тільки у вигляді позбавлення волі, на строк від трьох до п'ятнадцяти років, в залежності від обставин справи.

 

Законодавець визначає кілька видів такого злочину як розбій: розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій; розбій, вчинений з проникненням в житло, або інше приміщення чи сховище; розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень.