Реєстрація та відкриття бізнесу в Україні


Реєстрація фірм

Ви вирішили зареєструвати бізнес в Україні або за кордоном, реструктуризувати його і Вам необхідна юридична допомога в здійсненні всього комплексу заходів в даному напрямку. Юристи та адвокати нашої юридичної компанії візьмуть на себе виконання всіх необхідних реєстраційних дій та заходів в даному напрямку.

Послуг з реєстрації компанії:

 • юридична консультація з реєстрації бізнесу
 • рекомендації по вибору найбільш оптимальної форми власності;
 • підбір видів діяльності відповідно до напрямів діяльності підприємства;
 • розробка та підготовка установчих документів, оформлення документів і завірення їх у нотаріуса;
 • підготовка пакету документів для відкриття тимчасового або постійного рахунку в банку;
 • державна реєстрація підприємства;
 • відкриття рахунку в банку
 • отримання виписки, витягу (вилучення), довідки з ЄДРПОУ;
 • виготовлення печатки і штампу.

реєстрація ТОВ

Є низка моментів, в яких Вам необхідно визначитися спочатку перед створенням бізнесу, зокрема це визначитися з родом і видами діяльності підприємства, у спосіб і порядок Вашої участі в створюваному підприємстві, яким чином буде формуватися статутний капітал, організаційно-правовою формою діяльності, необхідністю отримання спеціальних дозволів і ліцензій та іншими моментами.

міжнародний комерційний арбітраж

Форми організації бізнесу:

 • товариство з обмеженою відповідальністю - ТОВ (зручна і проста організаційно-правова форма організації бізнесу, який дозволяє вести зручний контроль за самим бізнесом і грошима, крім того товариство за своїми зобов'язанням відповідає тільки своїм майном);
 • акціонерне товариство - (АТ) (акціонерні товариства бувають двох видів: публічне акціонерне товариство і приватне акціонерне товариство; товариство за своїми зобов'язанням відповідає тільки своїм майном; публічне акціонерне товариство може продавати свої акції як вільно на ринку, так і шляхом приватного розміщення, а приватне акціонерне товариство може розміщувати акцій тільки приватно, також у приватному акціонерному товаристві не може бувальщина більше 100 акціонерів);
 • приватне підприємство - ПП (створюється за рахунок майна фізичних осіб - власників і відсутня вимога утворення статутного фонду, проте в разі виникнення заборгованості по боргах приватного підприємства відповідають його засновники субсидиарно);
 • приватний підприємець - ФОП (немає необхідності подавати для реєстрації статутів або інших установчих документів, але в випадку виникнення боргів або збитків підприємець відповідає перед кредиторами усім своїм особистим майном).

реєстрація компанії на іноземця

Також фахівці нашої компанії мають досвід в реєстрації компанії за участю нерезидентів - юридичних осіб в Україні, реєстрація представництва іноземної компанії в Україні, підприємств з участю іноземних громадян, які зазвичай створюються у формі товариства з обмеженою відповідальністю, так як дана організаційно-правова форма є найбільш оптимальною і добре врегульованою вітчизняним законодавством.

реєстрація іноземних інвестицій

Ми допоможемо Вам зареєструвати: банк, фінансову компанію, страхову компанію, кредитну спілку, лізингову компанію, громадську організацію (благодійний фонд). Також ми надамо юридичний супровід в питаннях оформлення необхідних ліцензій, дозволів і з купівлі-продажу готових фірм, і з питань продажу діючого бізнесу. Додатково юристи компанії здійснюють реєстрацію іноземних інвестицій, переоформлення фірм (зміна видів діяльності, керівника, адреси, виведення зі складу засновників), складання договорів, абонентське юридичне обслуговування бізнесу

послуги з реєстрації бізнесу англійською мовою

Інші організаційно-правові форми організації бізнесу в Україні: повне товариство, командитне товариство, товариство з додатковою відповідальністю; дочірнє підприємство; виробничий кооператив; інші види підприємств.

юридичний супровід бізнесу

Юристи компанії надають юридичні послуги з реєстрації бізнесу за кордоном. Наші юристи допоможуть Вам зареєструвати будь-яку організаційно-правову форму бізнесу за кордоном. Ми надаємо юридичні послуги з реєстрації фірм, компаній, корпорацій, підприємців, представництв іноземних компаній за кордоном більш ніж в 20 країнах світу.


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top