Реєстрація фірми в Україні


Реєстрація фірми в Україні

Ви вирішили зареєструвати бізнес в Україні або за кордоном, реструктуризувати його і Вам необхідна юридична допомога в здійсненні всього комплексу заходів в даному напрямку. Юристи та адвокати нашої юридичної компанії візьмуть на себе виконання всіх необхідних реєстраційних дій та заходів в даному напрямку.

Послуг з реєстрації компанії в Україні:

 • юридична консультація з реєстрації бізнесу
 • рекомендації по вибору найбільш оптимальної форми власності;
 • підбір видів діяльності відповідно до напрямів діяльності підприємства;
 • розробка та підготовка установчих документів, оформлення документів і завірення їх у нотаріуса;
 • підготовка пакету документів для відкриття тимчасового або постійного рахунку в банку;
 • державна реєстрація підприємства;
 • відкриття рахунку в банку
 • отримання виписки, витягу (вилучення), довідки з ЄДРПОУ;
 • виготовлення печатки і штампу.

Реєстрація ТОВ в Україні

Є низка моментів, в яких Вам необхідно визначитися спочатку перед створенням бізнесу, зокрема це визначитися з родом і видами діяльності підприємства, у спосіб і порядок Вашої участі в створюваному підприємстві, яким чином буде формуватися статутний капітал, організаційно-правовою формою діяльності, необхідністю отримання спеціальних дозволів і ліцензій та іншими моментами.

Реєстрація IT компанії в Україні

Форми організації бізнесу в Україні:

 • товариство з обмеженою відповідальністю - ТОВ (зручна і проста організаційно-правова форма організації бізнесу, який дозволяє вести зручний контроль за самим бізнесом і грошима, крім того товариство за своїми зобов'язанням відповідає тільки своїм майном);
 • акціонерне товариство - (АТ) (акціонерні товариства бувають двох видів: публічне акціонерне товариство і приватне акціонерне товариство; товариство за своїми зобов'язанням відповідає тільки своїм майном; публічне акціонерне товариство може продавати свої акції як вільно на ринку, так і шляхом приватного розміщення, а приватне акціонерне товариство може розміщувати акцій тільки приватно, також у приватному акціонерному товаристві не може бувальщина більше 100 акціонерів);
 • приватне підприємство - ПП (створюється за рахунок майна фізичних осіб - власників і відсутня вимога утворення статутного фонду, проте в разі виникнення заборгованості по боргах приватного підприємства відповідають його засновники субсидиарно);
 • приватний підприємець - ФОП (немає необхідності подавати для реєстрації статутів або інших установчих документів, але в випадку виникнення боргів або збитків підприємець відповідає перед кредиторами усім своїм особистим майном).

Реєстрація компанії на іноземця в Україні

Також фахівці нашої компанії мають досвід в реєстрації компанії за участю нерезидентів - юридичних осіб в Україні, реєстрація представництва іноземної компанії в Україні, підприємств з участю іноземних громадян, які зазвичай створюються у формі товариства з обмеженою відповідальністю, так як дана організаційно-правова форма є найбільш оптимальною і добре врегульованою вітчизняним законодавством.

Інвестиції в Україні

Ми допоможемо Вам зареєструвати: банк, фінансову компанію, страхову компанію, кредитну спілку, лізингову компанію, громадську організацію (благодійний фонд). Також ми надамо юридичний супровід в питаннях оформлення необхідних ліцензій, дозволів і з купівлі-продажу готових фірм, і з питань продажу діючого бізнесу. Додатково юристи компанії здійснюють реєстрацію іноземних інвестицій, переоформлення фірм (зміна видів діяльності, керівника, адреси, виведення зі складу засновників), складання договорів, абонентське юридичне обслуговування бізнесу

Послуги для бізнесу англійською мовою

Інші організаційно-правові форми організації бізнесу в Україні: повне товариство, командитне товариство, товариство з додатковою відповідальністю; дочірнє підприємство; виробничий кооператив; інші види підприємств.

Юридичний супровід бізнесу в Україні

Юристи компанії надають юридичні послуги з реєстрації бізнесу за кордоном. Наші юристи допоможуть Вам зареєструвати будь-яку організаційно-правову форму бізнесу за кордоном. Ми надаємо юридичні послуги з реєстрації фірм, компаній, корпорацій, підприємців, представництв іноземних компаній за кордоном більш ніж в 20 країнах світу.


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top