Адвокат по контрабанді в Харкові

Адвокат по контрабанді в Харкові

Адвокат з контрабанди здійснює професійний захист громадян з різних видів кримінальних злочинів в Україні, зокрема у таких справах, як контрабанда.

Послуги адвоката по контрабанді:

Контрабанда (ст. 201 КК України) - це переміщення товарів через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, вчинене у великих розмірах, а також переміщення історичних та культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, радіоактивних або вибухових речовин, контрабанда зброї і боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї та бойових припасів до неї). Також охоплюється складом даного злочину, контрабанда стратегічно важливих сировинних товарів, щодо яких законодавством встановлено відповідні правила вивезення за межі України.

Адвокат по контрабанді зброї в Харкові

Контрабанда товарів вважається вчиненою у великих розмірах, якщо їх вартість у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Даний злочин вважається закінченим в момент вчинення суспільно небезпечних дій (використання схованки, переміщення поза зоною митного контролю тощо). Даний вид злочину може бути здійснений тільки з прямим умислом.

Адвокат по контрабанді наркотиків в Харкові

За скоєння злочину, передбаченого ст. 201 Кримінального Кодексу України (контрабанда), законом передбачено покарання від трьох до дванадцяти років, з конфіскацією майна, в залежності від обставин справи.

Адвокат по викраденню авто в Харкові

Бувають випадки, коли в контрабанді беруть участь люди, які не мають поняття про те, що їх використовують при скоєнні злочину. В такому випадку правоохоронні органи повинні довести наявність умислу на вчинення цього злочину, а адвокат у кримінальних справах по контрабанді в Києві та Харкові, повинен докласти всіх зусиль на захист і виправдання людей, що потрапили в цю ситуацію.

 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top