Кар'єра в юридичній компанії Рубікон, Харків, Київ, Україна


Співробітники Юридичної компанії Рубікон є професіоналами, готовими надати своїм клієнтам послуг найвищого рівня у всіх сферах правових відносин. Саме завдяки спільним зусиллям нашої команди, ми завжди готової прийти на допомогу клієнтам. Юридична компанії Рубікон стала активним суб'єктом діяльності на ринку правових послуг.


Адвокати та юристи нашої фірми в Харкові, Києві, Львові, Одесі та інших містах України накопичують свій досвід завдяки постійній наявності цікавих і різноманітних замовлень, а також наставництва і можливості проходити стажування за кордоном. Досвідчені фахівці завжди готові поділитися своїми теоретичними і практичними знаннями з молоддю, для якої створені всі умови розвитку професійної кар'єри.


Так як фірма постійно розвивається, ми завжди раді бачити в нашій команді молодих, активних та амбітних людей, що орієнтуються на інноваційний підхід до вирішення поставлених завдань. Працюючи в успішній юридичної компанії, Ви будете забезпечені цікавою і високооплачуваною роботою, зумієте завести корисні знайомства і заявити про себе як про професійного юриста.


Крім того, Компанія Рубікон запрошує студентів і випускників юридичних факультетів Харкова, Києва, Львова та Одеси пройти стажування в нашій фірмі, в процесі якого у Вас буде можливість отримати нові як теоретичні, так і практичні навички реальної роботи юриста. Ви зумієте ознайомитеся з різними напрямками юридичної практики, удосконалите навички ділової комунікації, реально спробуєте свої сили в реалізації масштабних і цікавих проектів.


Робота юриста або адвоката в Україні не є простою як з точки зору професійних навичок, так і особистісних характеристик людини. Тому окрім юридичних знань, Вам будуть потрібні такі якості, як відповідальність, самостійність, ініціативність, психологічна стійкість до стресів, вміння працювати в команді, високі моральні якості.


За результатами стажування, Вам може бути запропонована постійна робота в юридичній компанії в Харкові, Києві та інших містах, яка гарантує офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, комфортні умови роботи, гідну оплату праці, а також професійний і кар'єрний розвиток.


Також особливу увагу ми приділяємо пошуку молодих і перспективних фахівців, які змогли б представляти інтереси нашої юридичної компанії і наших клієнтів за кордоном в таких країнах як США, Польща, Великобританія, Австралія, Китай, Австрія, Бразилія, Італія, Іспанія, Канада і ще цілому ряді країн. Нам цікаві фахівці за кордоном за наступними напрямками: міграційні послуги за кордоном, авторські права та інтелектуальна власність, реєстрація та юридичний супровід бізнесу, судове представництво у справах різних категорій.


Якщо Вас зацікавила робота або проходження стажування в Юридичній компанії Рубікон, відправте своє резюме на e-mail фірми або зв'яжіться з нашими менеджерами, які нададуть Вам всю необхідну інформацію про вакансії в юридичній фірмі.


Також Юридична компанія Рубікон пропонує приватним адвокатам і юристам співпрацю на основі франшизи.


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top