Іміграція в Україну


Імміграція в Україну

Міграційний адвокат в Україні нашої юридичної компанії у напрямку імміграційні послуги, надають юридичну допомогу по імміграції в Україну. У нас ви можете дізнатися вартість міграційних послуг, які надають міграційні адвокати юридичної компанії. Юридична компанія надає іноземним клієнтам комплексні послуг по міграційному праву України і представляє інтереси іноземців з міграційних справ в територіальних підрозділах Державної міграційної служби та інших органах державної влади.

Імміграційні послуги в Україні:

 • консультація імміграційного адвоката по імміграції в Україну (посвідка на проживання, громадянство), підготовці документів та оформленню міграційної візи в Україну, оформлення дозволу на імміграцію;
 • тимчасова посвідка на проживання в Україні - ТПП;
 • дозвіл на роботу іноземцю в Україні;
 • постійна посвідка на проживання в Україні - ПМП;
 • обмін посвідки на постійне проживання (заміна бланка посвідки на постійне проживання при досягненні віку 25 і 45 років, в разі втрати або крадіжки документа у іноземця, в результаті псування документа);
 • отримання громадянства України;
 • запрошення для іноземця в Україну;
 • реєстрація місця проживання іноземця в Україні - прописка;
 • підтвердження громадянства дитини;
 • супровід укладення шлюбу з громадянином України, термінова реєстрація шлюбу з іноземцем;
 • реєстрація бізнесу в Україні для іноземних громадян, юридичний супровід інвестицій в економіку України;
 • отримання українського податкового номера для іноземця - ІПН;
 • оформлення довідки про несудимість в Україні;
 • відновлення документів з РАЦС (свідоцтво, виписка);
 • апостиль на документах і консульська легалізація документів;
 • послуги бюро перекладів і нотаріальне завірення перекладу документів (переклад понад 30 іноземних мов);
 • оформлення документів для виїзду за кордон на постійне місце проживання з України тощо.

Послуги адвоката для іноземців в Україні

Імміграція в Україну іноземців дуже затребувана послуга серед іноземних громадян і включає в себе отримання дозволу на імміграцію в Україну, оформлення тимчасової посвідки на проживання в Україні або посвідки на постійне проживання в Україні, або ж оформлення громадянства України. Особливий інтерес послуги з імміграції в Україну мають іноземні інвестори, які хочуть в'їхати на законних підставах в Україні з метою реєстрації бізнесу, роботи, постійного проживання в Україні та ведення бізнесу. Іноземці можуть іммігрувати в Україну на постійне чи тимчасове проживання і отримати посвідку на проживання в Україні.

Послуги бюро перекладів в Україні

Законна імміграція в Україну дає можливість іноземним громадянам легально перебувати в Україні понад 90 днів, офіційно працювати, зареєструвати і вести власний бізнес. Законодавство України у сфері міграції регулює процедуру отримання іноземцями офіційного правового статусу. Наші юристи і адвокати по міграційному праву консультують з питань міграційного законодавства та паспортно-візового режиму, надають юридичну допомогу та супровід іноземним громадянам по імміграції в Україну. Питання імміграції в Україну регулює законодавство в сфері імміграції: Закон України «Про імміграцію», Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування квоти імміграції, Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію і поданнями про його скасування та виконання прийнятих рішень, Порядок оформлення і видачі посвідки на тимчасове проживання, Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку оформлення, виготовлення і видачі посвідки на проживання та посвідки на проживання і технічного опису їх бланків та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України.

Реєстрація компанії в Україні

В межах імміграційної квоти, дозвіл на імміграцію в Україну можуть оформити: діячі науки і культури; особи які інвестують в економіку України понад 100 тисяч доларів США; батьки, чоловік іммігранта та їх неповнолітні діти; близькі родичі громадянина України; колишні громадяни України; біженці. Поза імміграційної квоти дозвіл на імміграцію в Україну можуть оформити: один з подружжя, якщо другий є громадянином України (знаходяться в шлюбі понад два роки), діти і батьки громадян України; іноземці які мають право на отримання українського громадянства за територіальним походженням; опікуни та піклувальники громадянина України, або які перебувають під опікою чи піклуванням громадянина України; іноземці, імміграція яких має державний інтерес для України; зарубіжні українці, подружжя закордонних українців, їх діти.

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top