Імміграційний адвокат в Україні. Послуги з імміграції до України для іноземців. Імміграція в Україну та посвідка на проживання. Імміграційне право України. Імміграційні сервіси та юридичний супровід з питань імміграції.
Імміграційний адвокат - Імміграція в Україну:
Імміграційні послуги - Імміграція в Україну:
- консультація українського імміграційного адвоката (вид на проживання - посвідка, громадянство), підготовка документів для отримання міграційної візи, оформлення дозволу на імміграцію; оформлення віз для імміграції за кордон;
- послуги з міграційного законодавства у суді;
- тимчасова посвідка на проживання;
- дозвіл на роботу іноземцю;
- постійна посвідка для іноземця;
- обмін посвідки на проживання (заміна бланка посвідки в 25, 45 років, при втраті, крадіжці документа, внаслідок псування);
- набуття громадянства;
- запрошення для іноземця;
- реєстрація місця проживання іноземця - прописка;
- підтвердження громадянства дитини;
- супровід укладання шлюбу, термінова реєстрація шлюбу з іноземцем;
- реєстрація бізнесу для іноземця, юридичний супровід інвестицій в економіку;
- отримання податкового номера для іноземця - ІПН;
- супровід купівлі іноземцем нерухомості - інвестування у нерухомість;
- оформлення довідки про несудимість;
- відновлення документів із РАЦС (свідоцтво, виписка), отримання довідок;
- апостиль на документах; консульська легалізація;
- послуги бюро перекладів, нотаріальне засвідчення перекладу документів;
- оформлення документів для виїзду до інших держав.
Імміграція затребувана послуга і включає отримання імміграційного дозволу, отримання іноземцем тимчасової або постійної посвідки, оформлення громадянства. Особливий інтерес до імміграції мають іноземні інвестори, котрі хочуть в'їхати на законних підставах з метою реєстрації та ведення бізнесу, роботи, постійного проживання.
Законна імміграція дає можливість іноземцям легально перебувати в Україні понад 90 днів, офіційно працювати, зареєструвати та вести власний бізнес. Українське законодавство у сфері міграції регулює процедуру набуття офіційного правового імміграційного статусу. Юристи з міграційного права консультують з питань законодавства, паспортно-візового режиму, супроводжують іноземців.
У межах імміграційної квоти дозвіл на українську імміграцію можуть оформити: діячі науки та культури; особи, що інвестують в економіку більше 100.000 Євро; батьки, чоловік іммігранта та їхні неповнолітні діти; близькі родичі українського громадянина; колишні громадяни; біженці. Поза квотами іммігрувати в Україну можуть: один із подружжя, якщо другий є громадянином (у шлюбі понад два роки), діти та батьки громадянина України; іноземці, які мають право на отримання українського громадянства за територіальним походженням; опікуни та піклувальники громадянина, або які перебувають під опікою чи піклуванням громадянина; іноземці, що мають державний інтерес; закордонні українці, подружжя зарубіжних українців, їхні діти.