Адвокат у справі про тілесні ушкодження в Україні

Адвокат за ст. 121-128 КК України – Тілесні ушкодження. Легкі, середні та тяжкі тілесні ушкодження в Україні. Адвокат у кримінальних справах щодо заподіяння шкоди здоров'ю. Адвокат у справі про тілесні ушкодження в Україні.


Тяжкі тілесні ушкодження та середньої тяжкості, адвокат у справі про тілесні ушкодження в Україні, шкоду здоров'ю

Контакти в Україні:
+380 67 208 7615

rubicon@tcg.net.ua


Адвокат з тілесних ушкоджень надає професійну юридичну допомогу громадянам з різних видів кримінальних злочинів в Україні, зокрема у таких справах, як тілесні ушкодження від злочину.

 

Тілесні ушкодження - Адвокат у справі про тілесні ушкодження в Україні:

Київ
Харків
Львів
Тернопіль

 

Тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження - Адвокат у справах про тілесні ушкодження в Україні:

 

  • консультація адвоката з тілесних ушкоджень
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи про заподіяння тілесних ушкоджень
  • участь при проведенні процесуальних слідчих дій по кримінальній справі
  • захист інтересів в суді у справах про тілесні ушкодження
  • апеляція і касація
  • збір доказів, інформації та документів
  • послуги англомовного адвоката з тілесних ушкоджень

 

Кримінальний закон визначає три основні види тілесних ушкоджень: тяжке тілесне ушкодження, тілесне ушкодження середньої тяжкості, легке тілесне ушкодження. Для правильного визначення тяжкості тілесного ушкодження призначається судово-медична експертиза в Києві та Харкові.

 

Спосіб заподіяння тілесних ушкоджень може носити як умисний, так і необережний характер. Існує кілька видів злочинів проти життя і здоров'я, а саме: умисне тяжке тілесне ушкодження (ст. 121 КК України); умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження (ст. 122 КК України); умисне тяжке тілесне ушкодження, заподіяне в стані сильного душевного хвилювання (ст. 123 КК України); умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця (ст. 124 КК України); умисне легке тілесне ушкодження (ст. 125 КК України); побої і мордування (ст. 126 КК України); тортури (ст. 127 КК України); необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження (ст. 128 КК України).

 

Від правильної кваліфікації справи залежить і відповідальність за скоєння злочину проти життя і здоров'я. Законодавець встановлює покарання, за даний вид злочину, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на строк до десяти років.