Розробка договору в Україні


Розробка договору в Україні

Юридична компанія готова здійснити для своїх клієнтів послуги зі складання договорів - контрактів і проведення юридичного аналізу договорів, актів, протоколів, а також іншої документації, юридична експертиза договорів і контрактів і їх аналіз на предмет ризиків, складання договорів і контрактів для конкретної угоди, розробка схеми угоди, відпрацювання можливих і зауважень з боку контрагента за умовами договору та підготовка рекомендацій.

Юридичний супровід бізнесу в Україні

Договір можуть укладати як фізичні, так і юридичні особи. Він повинен відповідати нормам законодавства і засвідчувати угоду, укладену між двома або більше сторонами (суб'єктами угоди). Суть договору полягає в констатації факту початку, зміни, або припинення спільних дій, а також в фіксації прав і обов'язків сторін.

Супровід угод з нерухомістю в Україні

Договір являє собою основу будь-яких правових відносин між юридичними або фізичними особами, які його укладають. У ньому обумовлюються різні права і обов'язки суб'єктів договору, наприклад, терміни і вартість виконання певних робіт або поставки товарів, а також способи вирішення спірних питань, якщо такі виникнуть.

Реєстрація бізнесу в Україні

В умовах ринкових відносин, укладення різноманітних контрактів набуває все більшого значення і вже поширюється не тільки на економічну діяльність великих компаній і приватних підприємств, а й на особисте життя громадян, які, наприклад, все частіше укладають шлюбні контракти. З огляду на важливість того, що кожен договір повинен бути складений юридично грамотно, з урахуванням всіх норм існуючого в нашій країні законодавства, довірити його складання можна тільки досвідченим юристам та адвокатам. Також наші юристи і адвокати проводять роботу по складанню і перевірці договорів: договору купівлі-продажу, міни, дарування; переддоговірні документи; договору в напрямку забезпечення виконання зобов'язань (застава, іпотека, гарантії); договору оренди, найму, користування; договору підряду в будівництві; договору в сфері посередницької діяльності (доручення, комісія, брокерські послуги, консигнація, посередницькі послуги); договору на надання послуг (зберігання, обслуговування, ремонт, захист інформації, інформаційно-консультаційне обслуговування); кредитні договори (депозит, кредит, займ, факторинг); договору в сфері здійснення перевезень; договору страхування.

Юридичні послуги англійською в Україні

Юридична компанія, завдяки комплексному підходу, заснованого на командну взаємодію високопрофесійних фахівців у всіх областях права, проведе юридичний аналіз, підготує висновок, складе протокол розбіжностей, запропонує проект угод, здійснить правову експертизу договорів, що укладаються і надасть нашим клієнтам будь-яку іншу допомогу правового характеру.

Адвокат по господарських спорах в Україні

Для того, щоб не допустити найменшої помилки, яка в подальшому може призвести до негативних наслідків, звертайтеся для складання і перевірки правових документів в юридичну компанію, яка допоможе Вам розробити як стандартні документи (договори, акти, доручення), так і документи, необхідність в яких може виникнути в нестандартних ситуаціях, гарантуючи при цьому високу якість і оперативність виконання поставлених завдань. Підписання юридично неграмотно складеного договору призводить до наступних ризиків: визнаний договору недійсним; визнаний договору неукладеним; відсутність можливості отримання від контрагента очікуваного результату; виникнення невиправданого податкового навантаження.

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top