Інвестиції в Україну

Інвестиції в Україну

Іноземні інвестиції - це цінностей, які вкладає безпосередньо іноземний інвестор - юридична особа або іноземні громадяни в бізнес з метою отримання прибутку або досягнення інших господарських цілей. Інвестиційний консалтинг - допомога бізнесу в залученні іноземних інвестицій, розробка фінансової та інвестиційної стратегії, пошук інвестора, структуруванні та супровід інвестиційних операції. Для іноземних компаній, які інвестують економіку України встановлюється спеціальний режим інвестиційної та господарської діяльності, а також цілий ряд гарантій захисту інвестицій в Україні.

інвестиційні пропозиції

Послугу в сфері інвестицій в Україну:

Юридичний супровід бізнесу в Україну

У статутний капітал українських компаній як іноземна інвестиція може вноситися іноземна валюта, гривня, рухоме і нерухоме майно, цінні папери, об'єкти інтелектуальної власності. Найбільш поширеним видом інвестиції є інвестиції в грошовій формі. Інвестиції у вигляді товару ввозяться на територію України за умови акредитації компанії на митниці України.

Об'єкти для інвестування в Україну:

Документи від іноземної компанії або іноземного громадянина на реєстрацію інвестиції повинні бути легалізовані для України, а також повинен бути здійснений переклад документів на українську мову з обов'язковим нотаріальним посвідченням перекладу документів. 

Агентство комерційної нерухомості в Україну

Юридична компанія відкрита співпраці з іноземними компаніями і наші фахівці завжди зможуть врахувати всі суттєві юридичні моменти, оптимізувати і мінімізувати Ваші фінансові та інвестиційні ризики. Незареєстровані іноземні інвестиції не дають права на одержання пільг та гарантій.

Англомовний адвокат в Україну


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top