Адвокат у справі про хуліганство в Україні

Адвокат за ст. 296 КК України – Хуліганство. Злісне хуліганство в Україні. Адвокат у кримінальних справах про хуліганство та порушення громадського порядку. Адвокат у справі про хуліганство в Україні.



Адвокати у кримінальних справах про хуліганство здійснює професійний захист з різних видів кримінальних злочинів, зокрема у таких справах, як хуліганство (ст. 296 Кримінального Кодексу України).

 

Злісне хуліганство - Адвокат у справі про хуліганство в Україні:

Київ
Харків
Львів

 

Захист у справах про хуліганство - Адвокат у справі про хуліганство в Україні:

 

  • консультація адвоката з хуліганських дій
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи по хуліганству
  • участь при проведенні процесуальних слідчих дій в межах кримінального провадження
  • захист інтересів в суді у справах про хуліганство
  • апеляція і касація
  • збір та надання доказів, інформації та документів по кримінальній справі
  • послуги англомовного адвоката з хуліганства

 

Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. Об'єктом даного злочину є громадський порядок. Додатковим об'єктом може виступати здоров'я людини.

 

Під грубим порушенням громадського порядку слід розуміти дії, що заподіяли істотну шкоду особистим чи громадським інтересам або виразилися в злісному порушенні суспільної моралі. Прояв явної неповаги до суспільства полягає у відкрито вираженому, неповажному ставленні винного та інших осіб до громадському порядку, ігноруванні існуючих в суспільстві елементарних правил поведінки.

 

Хуліганство може виражатися у вигляді нанесення побоїв, легких тілесних ушкоджень, знищенні чи пошкодженні майна, вчиненні погромів, публічному виконання пісень непристойного змісту тощо. Під особливою зухвалістю слід розуміти наполегливі насильницькі дії, що тривають тривалий проміжок часу. Під винятковим цинізмом слід розуміти, наприклад, прояв безсоромності, знущання над хворим тощо.
Злочин вважається закінченим з моменту вчинення особою вищевказаних дій. Хуліганство відбувається з прямим умислом і мотивом явної неповаги до суспільства.

 

Існує кілька видів хуліганства: хуліганство; хуліганство, вчинене групою осіб; хуліганство, вчинене особою, раніше судимою за хуліганство, або пов'язане з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку, чи іншим громадянам, присікає хуліганські дії; хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень. За хуліганство кримінальний закон передбачає кілька видів покарання, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на строк сім років.