Франшиза Юридичної компанії Рубікон

Франшиза

+380672087615

WhatsApp / Viber / Telegram

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Юридична компанія пропонує приватним адвокатам і юридичним фірма юридичну франшизу з організації надання юридичних послуг громадянам, малому і середньому бізнесу. Наш перелік послуг динамічний і постійно розширюється, забезпечуючи конкурентну перевагу на ринку. В даний час ми пропонуємо франшизи для більш ніж 120 міст України. Наша концепція - 1 місто 1 партнер. Вартість використання франшизи залежить від регіону або країни, кількості адвокатів або штату юридичної компанії.
 
вже працює 17 партнерських франшиз
 
  • ми пропонуємо франшизи для міст України
  • ми пропонуємо франшизи для більш ніж 450 районних центрів областей України
  • ми пропонуємо франшизи для понад 20 країн:

 

якщо Вас цікавить конкретне місто (населений пункт) або країна, надішліть нам запит і ми направимо Вам всю інформацію по проекту

 
Придбавши франшизу, Ви отримуєте можливість використання бренду і бізнес-моделі, маркетингову стратегію (план) розвитку і реклами в вашому місті, підтримку у важких юридичних справах кваліфікованими фахівцями, на сайтах проекту з'явиться сторінка Вашого офісу з Вашою адресою і Вашими контактами (всі клієнти на території вашого міста з сайту компанії будуть звертатися до Вас безпосередньо). Всі клієнти, які звертаються в офіси нашої компанії з питаннями по Вашому регіону будуть передаватися Вам для надання послуг у Вашому регіоні. Ми надамо Вам можливість надавати своїм клієнтам додаткові послуг, на партнерських засадах (послуги бюро перекладів документів, юридичні послуги за кордоном, послуги англомовних фахівців тощо), що дозволить Вам значно випередити своїх конкурентів.

офіси юридичної компанії за кордоном

Обов'язковою вимогою при купівлі франшизи або реалізації схеми партнерської співпраці, є наявність офісного приміщення в населеному пункті, де буде розміщений офіс, наявність обладнаних робочих місць, інтернету, комп'ютера, мобільних телефонів, МФУ, Skype, Viber, WhatsApp. В рамках договору ми додатково надаємо правила роботи, маркетингові показники рентабельності, короткий маркетинг план розвитку та іншу інформацію.

інформація про юридичну компанію

Якщо ви вирішили придбати франшизу - залиште заявку на цьому сайті або на юридичному сайті Юридичної компанії Рубікон Консалтинг Груп через будь-які зручні засоби зв'язку, після чого з Вами зв'яжеться наш фахівець, щоб узгодити всі моменти і укласти договір.

головний офіс юридичної компанії


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top